Siziin sevdikleriniiiiz ??

arkadaşlar ben mesela evde kendi kendime kendi çapımda tabi amatörce karaoke müzikler bulup üstüne şarkıyı söyleyip telefonumla falan kaydediyorum evanescence adele vb.falan söyleyebiliyorum işte kendi çapımda çok hoşlanıyorum bunları yaparken sizin hoşlandıklarınız neleer ne yaparken mutlu hissediyorsunuz ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi çapımda şarkı söylerim her zaman :)

Ama sesim çok kötü duysan bir daha müzikten uzaklaşırsın :)

1|0
    0|0
    • benimde sesim pek iyi değil gerçi beğenenler çıkıyor ama ingilizce bilmediğim halde kulağım sağlam herhalde çevirim telaffuzlarım iyidir :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

• müzik açıp kendi kendime klip çekiyorum ben. Vazgeçemedim bir bu huyumdan. motive oluyorum napim :D

1|0
    0|0
    • aa çok hoş :D harlem shake ya da gangnam style türevi gibi mi :D

• kesinlikle sonuçta kimse bize ne oyunculuk dersi veriyor ne de şan dersi alıyoruz tamamen içgüdüsel hayal dünyamızla iligi :)

• aynen katılıyorum canım:)

• Sesim kötü amaa arada bende karaoke yaparım (kimse duymadan) Ama dans etmeyi çok severim kareografili danslar özellikle.

0|1
    0|0
    • benimde sesim pek iyi değil gerçi beğenenler çıkıyor ama ingilizce bilmediğim halde kulağım sağlam herhalde çevirim telaffuzlarım iyidir :) dans benim hiç beceremeyeceğim bir tür ya ama izlemeye bayılırım özellikle step up filmini izledikten sonra daha da bir :)

• aynen benimde dans stresimi atıyor.. birini dövmüş kadar rahatlıorum.d.d

• evet evet aynen öyle :D

Yükleniyor...