Sosyal hayatta üstlendiğiniz rol nedir ?

merak ettiğim bir konu olmuştur bu her zaman bir iletişim fakültesi öğrencisi olarak her onüme gelene de sorduğum doğrudur :)

Güncellemeler:
sorumu biraz daha genişleteyim ( sosyal hayat denilince ilk olarak ne geliyor aklınıza ) bir insan neye göre sosyal ya da neye göre asosyaldir ?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu devirde kavramların içi boşaltıldı. "Sosyal hayat" denince insanların aklına tüketim merkezleri gelir oldu. Gece hayatın yoksa, AVM'lere takılmıyorsan, "mekan" bilmiyorsan, en çok okunanları okumuyor, en çok izlenenleri izlemiyorsan, yani "örnek alınması gereken kitle"ye girmiyorsan "asosyal"sin mesela. "Uyum"u bozuyorsun çünkü.

+ İnsan ilişkilerinde başarılı olmanın sosyalliğe yetmeyeceğini düşünüyorum. Sosyal insan, sosyal olaylarla da sonuna kadar ilgili bir kişi olmak zorunda. Dünyadan bihaber, kültür yoksunu insanların komple asosyal olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• gezdim gezdim başrol oynadım ama sonra insan SIKILIYOR. Şimdilerde evde kahve yapıp müzik dinliyorum arada akşam üstü bir cafede arklarımla görüşüyorum. Bu yani.

1|0
    0|0
  • sinema ya :D bitti :D olay bu :d haftada 3 gün sinemaya gittigimi bilirim. adamlar özlem ooo 4 gündür ugramıyorsun diyorlar artık . ewlenınce ewime sinemaa sistemı kuracam. ölüyorum sinemaya ya . ama tek olacam tabı :D

0|0
    0|0
    • :D hoş biri aktiviten var da çok sık olunca sosyal olunuyormu tartışılır :D

• soruyu tam nalamdım ben ya :S biliormsuun kafam a basınc gıtmıyor:S

0|0
    0|0
  • Abla, evlat, dost,kadın...

0|0
    0|0
  • Bütün renkler aynı hızla kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler . :(

1|1
    2|0
  • genelde insanları dinler, çözüm üretim. kalanı da spontane.

1|0
    0|0
  • başrolde değilim hatta figüran bile değilimdir

0|0
    0|0
    • böyle düşündüren nedir ?

• bunu renklendirmek te insanın elınde aslıda yanı oyle dusunuyorum ya da okudugum kıtaplar cok kafamı bulandırıyor bılmıyorum ama :) hep suna kanaat getırırım nefes alan bır ınsan asla asosyal olamaz :)

• tabiki öyle hayat benim hayatım elimden geleni yapıcam :)

• tum gunu kafama gore takilirim,garip bir tipim :) hayat kanunlarini bozmak meslegim))

0|0
    0|0
  • Kırmızı halıdayızda benim mi haberim yok

0|0
    0|0
  • Sen mantıklı soru sorarsın,aldığın cevap ,kafama basınç gitmiyor cevabı olur.Ne ilginç değil mi? Sosyal hayatta bir kız kardeş rolüm var,bi kız evladı rolüm var,bi de yüksek lisans yapmaya hazırlanan bir öğrenci rolüm var.Başka rolümün olması imkansız,ben bunlardan ibaretim,beni ben yapan şeyler bunlar mı peki? Hayır dostum,hayır.

1|0
    0|1
    • içinde bulundugumuz hayat ne kadar sosyal ki diye sormadan edemiyor insan

• gece gece kafayı bozdum ben bu sosyallik ile

• farkettim :D

• akıl danışılan insan rolündeyim

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...