Çok önemli bir konu lütfen bilgisi olan yazsın!

Italyada taharet musluğu var mı? 2 haftalığına gidicem ancak bu konu beni tedirgin ediyor hiç giden var mi? Veya bilgisi olan?

Güncellemeler:
Moralim bozuldu ya nasıl temizlenicem:(

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• taharet musluğuna benzer bişeyvarmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• malesef yok o yüzden yanında minik bir su şişesi taşımanda fayda var veya ıslak mendil

0|1
    1|0
  • Nereye zıçcak bu insanlar :///

1|1
    0|0
  • 2 hafta kalacağın için kesin çözüm yoluna gidemeyeceğinden pratik çözümlere başvurman gerekecek yani ikamet ettiğin yerde görüceksin işini ve duş alıcaksın daha pratiği gidip marketten su alıcaksın öyle dolaşıcaksın.

0|0
    0|0
  • Sizde musluk begenmiyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • yok malesef

0|0
    0|0
  • hayır diyorum

0|0
    0|0
  • avrupa olmuyor:((((((

0|0
    0|0
  • vardır herhalde oklu gezecek halleri yok

0|0
    0|0
  • iki hafta hergün duşal ne olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Odada her zaman 1 litelik pet şişe olur, sen bunu 2 ya da 3 e cıkarttırabilirsin , daha olmadı duş al taharetten sonra. Vücut düzenini alıştır ki , dışarda sorun yaşamayasın ya da bir yerden pet su bul mecburen

0|0
    0|0
  • Hayır yok . Müslüman olan ülkeler haricindeki ülkelerde bu yok .

Sanırım bu konuda kendi cozumunu yaratman gerekecek odadaki diğer imkanlarla

0|0
    0|0
  • Hayır yok, giderken bundan götüreceksin: link

1|1
    0|0
  • İtalyanlar taharet musluğu kullanmıyor:D

İyi güldürdün beni italyaya özel değil avrupanın tamamına yakınında böyle bir tesisat düzeneği yok..Avrupalılar niye temiz derler ya hani herifler günde 3 kere slçsa 3 kez duş alıyorlar..Duş alacaksın başka çaresi yok..

Yalnız italya da türk sayısında artış var işimiz gereği zaman zaman gittiğimden biliyorum..Taharet musluğu hususunda ikinci bir Mamma li Turchi olayı yaşanabilir..

0|0
    0|0
  • Ben Roma'ya gittim turist olarak. Var dostum tedirgin olmana gerek yok...

0|0
    0|0
  • Var.

Roma, Milano, Floransa, Napoli'ye gittm. Klozette yok, klozetin yaninda aynisindan bir tane daha yer var, orada sadece musluk var. Temizligini orada yapabilirsin.

Ayrica bazi lavabolarda musluk goremeyebilirsin, asagiya bak bi' mandal olur. Ayaginla basinca su akar. Sonra musluk arama WC'de.

2|1
    0|1
Yükleniyor...