Fizyoterapi mi yoksa diyetisyenlik mi ?

kararsızım sizce hangi bölümü okumak mantıklı ? sonunda meslek garantisi olan hangisi

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• başkalarının ne düşündüğünü önemse sen meslekleri araştır hangisini seviyorsan onu yap..eğer hangi işte meslek garantisi var dersen ilerde çok mutsuz olursun seçiminden dolayı benden söylemesi

1|0
    0|0
    • sevdiğim meslekte çalışamadıktan sonra okumamın anlamı olmaz bu yüzden iş bulmak daha önemli.meslek garantili olmalı

• bilişim dersine ihtiyaç arttı birden belki senin duandır. saol :D

• önemli değil :)işte onu diyorum fırsatlar her zaman var yeterki o fırsat geldiğinde sen herşeyinle hazır olmuş ol :) umarım herşey istediğin gibi olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Diyetisyenlik okurdum ben olsam..

0|0
    0|0
  • Diyetisyen ol.Paraya para demezsin.

0|0
    0|0
  • Aynı ikilemi iki sene önce bir arkadaşım yaşamıştı. Fizyoterapi seçti ancak çok fazla kadavra ile uğraşıyorlarmış. Kaldıramam diyorsan diyetisyenlik :)

0|0
    0|0
  • Soru mu bu yahu..

Sokağın nabzını tutmana bile gerek yok ksnin nabzını tut iki dakikada kararını verir diyetisyen olursun..

Kışın yiyip içip slçmayan hatunlarımız yaz yaklaşırken diyet soru yağmuruna tutuyor burayı..Parayı kırarsın valla..

0|0
    0|0
  • Diyetisyen, Amerikaya dönüyoruz yavaş yavaş.Obezite çok ilerliyecek :D

1|0
    0|0
  • tabiki de diyetisyenlik her kadının hiç yoksa bile en az kilo fazlası var

0|0
    0|0
  • Fizyoterapist. Türkiye'de sakattan çok ne var.

0|0
    0|0
  • diyetisyenlik tabikide dünya üzerinde milyarlarca kadın var bir o kadarda müşterin :)

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyodum da atama puanlarına bakınca kafam karıştı. fizyotrpi 40 civarı. diyetisyenler 75lerde. çok yüksek diil ama 4yıla daha da yükselir die endişelendim

• olsun diyetisyen olmakta fayda var diğerinden iyidir biraz çalışmalısın

• diyetisyenlik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• En cok neyi seviyorsan yap, ama ileride düsün bence Fizyoterpi daha garanti bir meslek sen yine iyi düsün bir meslege bakma imkanin varsa 1 hafta falan ya da bir kac gün bak cok ise yariyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle fizyoterapi. Mezun olduktan sonra kaparlar seni, dışarıda kalmazsın. Ama şartları çok ağır.

0|0
    0|0
  • diyetisyenlik bence

0|0
    0|0
  • Fizyoterapi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...