Kitap seçerken en çok neye dikkat ediyorsunuz? 1-Yazarına 2-Konusuna 3-Kokusuna :) 4-Diline 5-Hepsine 6-diğer?

Kitap seçerken en çok neye dikkat ediyorsunuz?1-Yazarına2-Konusuna3-Kokusuna :)4-Diline5-Hepsine6-diğer?

Kitap seçerken en çok neye dikkat ediyorsunuz?

1-Yazarına
2-Konusuna
3-Kokusuna :)
4-Diline
5-Hepsine
6-(Diğer ise yazın bakalım)

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Yazarına ve konusuna dili de önemli aslında en sevdiğim türde yazan stephan king'in anlatımını sevmiyorum mesela çok uzatıyor sabah kalktım kahvaltı yaptım diyecekse bunu 4 sayfaya sığdırıyor bu da sıkıyor beni

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında saydığın etkenler bir kitabın ''iyi bir kitap'' olması için olması iyi ve eksiksiz olması gereken özellikler. Saydıklarından birisi olmazsa kitap ''iyi bir kitap'' olma şansını kaybeder. Bir yazarın iyi bir konuyu dili ile berbat etmesi gibi bir şey örnek vermek gerekirse ancak okumadan bunları anlaşılmaz. Ben öncelikle yazarına ve konusuna bakarım beğenirsem alır okumaya başlarım. Okudukça diğer etkenleri de görürüm. Bazen çok sevdiğim bir konuya değinmiş bilmediğim bir yazar olur alırım, bir kumar gibidir ama o daha çok verdiğim örneğe bakarsan :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• diline..
    yazım dili çok önemli..

0|0
    0|0
  • yazarı konusu önemli tabi:))

0|1
    0|0
  • 2-4 başka birşey gelmedi aklıma dikkat ettiğim.

0|1
    0|0
  • 1-Konusunu :D
    2-Yazarına
    3-Referanslarına

1|0
    0|0
    • referens önemli

• Arkadaş derken, yazarın arkadaşları demek istedim. :D
      Kendilerini araştırdığım için kendileri ile ilgili gözlemleri var.

• hımm tamama :D

• Yazarına pek bakmam , çok çok bilindik değilse çünkü isim hafızam çok iyi değildir.
    Konusuna bakarım ilk önce. Konusu ilgimi çekerse rastgele bir sayfasını açar az bir şey okurum. Sıkar mı diye. Zaten bu dediğim 2 şey 1-2 saatimi alır. Sonra alıcağımı alır çıkarım kütüphaneden /mağazadan.

0|0
    0|0
    • ooo uzun sürüyormuş

• keyifli tabi ne aradığını bildiğin zaman ama

• Aynen aynen

• kitabın arasına sokuyorum zevk alırsam alıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...