Aktör hayranlığını biraz abartmıyorlar mı?

bazılarınız bilir belki kanal yedi de yalancı bahar diye bir dizi oynuyor. nrmalde hint dizisi sevmem ama bu diziyi severek izliyorum. internetten takip ettiğim için bölümleri altta hep yorumlar oluyor haliyle ve oğu 12 13 yaşlarında. baş rol oyuncusu eşinden boşanacakmış amanın bunlar nasıl konuşuyor ay inşallah boşanır bilmem ne ya onla boşansa seni mi alacak. aktörlere hayran olabiliriz ama bu kadar da değil bunlar tapıyorlar bu arada aktörüümüzün adı vivian dsena Aktör hayranlığını biraz abartmıyorlar mı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle gençleri nasıl ellerinde tutacağını bilen bir dünya var. Akıllarını kendilerine yaramayacak ne varsa ona yorması için ellerinden geleni yapıyorlar. Böyle Oyuncu vs. İnsanlarıda maşa olarak kullanıyorlar. Aslında üzücü bir şey çünkü insanların farkına varıp gerçekleri görmesini engelliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• valla guzel gorus paylasmissin tebrik ediyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

teşekkür ederim bunu cok fazla görür oldum bu konunun üzerinde durmak istedim benim gibi düşünenleri görmek mutlu etti

• 3ay

özellikle 12 13 yaşındaki kızlarımız bunu yapan. neler yazıyorlar bir görseniz benim de hayranı olduğum aktörler var ama bu kadar değil. bunlar hayranı oldukları aktörle farklı bir hayale dalıyorlar. dizide o adam kimi seviyorsa kızımız kendini o kadının yerini tutuyor ve her izlediği bölümde o kadın neler yapıyorsa hayalinde hayranı olduğu adama da aynı şeyi yapıyor sonra bunu gerçek sanıyor. adam evleniyorsa oturup aglıyor boşanıyorsa sevincinden göbek atıyor.

• 3ay

valla cocukca diyelim iste

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yalan soyleyeyim ben de Alperen Duymaza hayranim instgramdan o kadar mesaj attim cevap vermedi ama birakmicam pesini 😃

0|0
    0|0
  • Abartilacak bir yani bundan iyileri var disarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...