Günümüz sarkicilari?

Ben gunumuz sarkicilarini dinleyemiyorum ya kulaklarimi acitiyo resmen sizde youtube da unlu olmamis insanlari dinleyip seviyo msun kaan bosnak kalben falan gerci o da unlu olma yolunda :)

1|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ünlü olmamışlar daha sağlam müzikler yapıyorlar bence ve daha güzel oluyor günümüz şarkıcıları fazla sallamacı ya

1|0
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle oyle bir sekilde kendilerini garantiye aldiklari icin gotleri baslari ayri oynuyo

Erkekler Ne Diyor 9

• Eskileri dinleyince çok güzel büyümüşüz biz diyor bazen insan ama yenilerde de kötü yok bence iyi şarkılarda çıkıyor bence ama abuk subuk şarkılar tutuluyor o başka :(

0|0
    0|0
  • günümüzüb şarkıcılarının yaptıgı sarkılar uydur kaydır cumlelerden olusuyor örn/ tarkan Cuppa
    sözlerin bir kısmı : cuppa cuppa cuppa cuppada cuppa cuppa : bu ne yaa :S

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen iste sozlerini cidden anlamiyorum bknz sertar ortac o da bence gunumuz sarkicilari :DDD

• 3ay

Oh oh ne guzel

• 3ay

teşekkür byan :)

• Örnek?

0|0
    0|0
  • 90 ları dinle. müzik onlarda :)

0|0
    0|0
  • Amatör sanatçılar mı

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben eskileri dinliyorum yildiz tilbe sezen aksu romantik sarkilarini vs tam bir doksanlar asigiyim bir de. Konu bu degil ama en cokta gunumuzde ki turk dizilerinden igrenir oldum

1|0
    0|0
  • Aynen öyle bendede var biraz
    Günümüz şarkılarını dinliyorum ama bir iki kere
    Birde yetmişli seksenli yılların şarkılarınıda çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Hicbirini dinlemem cem adrian dışında

1|0
    0|0
  • ben eski slowlarla yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Nostalji dinliyorum

1|0
    0|0
  • O zaman senden dinleyelim 😊

0|0
    0|0
  • Eleştirmek için soru sormuşsun bu işte çok iyiysen sen yap o zaman

0|0
    1|0
    • 3ay

Sesimin iyi olmasindan bahsetmedim ki cogu sarkinin sozleri sizialip goturuyobmu ya da sesini duydugunuz zaman icinizde bisey kipirdiyo mu kipirdiyo ise muzik zevklerimiz ayri demek

• 3ay

Soruyu niye sorduğun çok belli güya burda canın dedikodu çekmiş iş yapan insanları eleştirmek istemiş madem sen alamıyo şarkı madem dinlemiyosun bile umrunda değil ne diye konusu o seni 'alıp götüremeyen' şarkılar olan olan bir soru sormasaydın hayırdır yani ;)

• 3ay

Off guzelim ya sana bilale anlatir gibi anlatamicam oki doki

Yükleniyor...