Gerçekten internetten para kazanma diye bişey var mı?

Artık internetten para kazanmanın yaygınlaştığını duyuyorum. Ama gerçekten böyle bişey var mı? Aranızda da yapan var mı? Ya da ayrıntılı bilgisi olan ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnternetten çeşitli sektörlerde para kazanabilirsiniz. Ancak bunun için iyi bir internet deneyiminiz olması gereklidir. Örneğin çeşitli reklam platformları vardır. Bunların vermiş olduğu olanaklar ile siteniz üzerinden para kazanabilirsiniz. KS'de bu şekilde gelir sağlamaktadır. Ek olarak network marketing denilen bir yapıyla da para kazanabilirsin. Uzun vadede getirisi olacağı söylenen bu saadet zinciri benzeri yapıda satmış olduğunuz paketler üzerinden kazanç sağlarsanız. Çeşitli yolları var. Bende en popüler olan reklam platformu olan Google AdSense üyesiyim, birden çok sayfama yerleştirmiş olduğum reklamlar ile gelir sağlıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link

Profitclicking Saadet zinciri benzeri bir yapıya sahip. Tanesi 10$ olmak üzere istediğin kadar tıklama paketi satın alıyorsun. Aldığın her paket 50 gün boyunca günde 0,3$ getiriyor. Kaç paketin olursa olsun her gün 12 saniyelik altı reklam izliyorsun. 100$ girişle para çekmemek ve biriken kazançlarla sürekli yeni paket almak koşuluyla bir yıl sonra günlük kazanç 1500$ seviyesine çıkıyor görülüyor. Ancak parayı siteden Çekebilmek çok zor. 5 farklı internet finans kuruluşu kullanılıyor ve her birinden günlük 200$ çekebiliyorsun bu da sitenin sistemi açtığı kısa sürelerde.

İlgini çekerse arkadaşıma ait olup site hakkında ayıntılı bilgi veren bir siteyi sana tavsiye ederim linkiyle. O arkadaşımın günlük 500$ çektîğine şahidim.

0|0
    0|0
  • cok cok emek sarf edip bilgisayar basinda durmadan tık tık tık mouse ile elinden kıvılcım cıkarcasına mouse tıklayip reklamlara kazanabilme ihtimalin var ama en sagliklisi git kpss dene ya da bir ise gir sigortali :)

1|0
    0|0
  • Var var. Bir site açarsın, reklama donatırsın. Her tık başına para cebe iner

1|0
    0|0
    • Herkes niye yapmıyor o zaman.

• Arkadaşım ben aklımdaki sorulara k�nat getirmek için burdayım. Her türlü soru sorabilirim.

• İstediğini sorabilirsin tabikide

• benim internetten aylık 400-500 tl gelirim var.

internet sitelerindeki reklamlar , bloglar , youtube , uploader

bunlardan kazanıyorum.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey. hepsi babasının hayrına yapıyor.

0|0
    0|0
  • nasıl yapılıyorlar bilgisayar bilgisiylemi ?

0|0
    0|0
  • Kalk kalk geldik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• site kurmana gerek yok araştırırsan görürsün iki büyük firma var bunlar sana sen üye olunca adına link atıyo alışveriş sitelerinin linkini sende çeşitli paylaşım sitelerinden bunları paylaşırssan ve senin linkinden insanlar girip alışveriş yaparsa komisyon alırsın banka hesabına para gider :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bir kaç ay önce 5$ falan kazandığını söylüyodu.

0|0
    0|0
  • eed benim arkasım yapıo bı sıte kurmus ordan alısverıs yapınca o da kazanıo

0|0
    0|0
Yükleniyor...