Kendimi resimde geliştirmeme yardımcı olur musunuz?

Biraz uzun bir yazı olabilir hepsinin okursanız sevinirim.
Şimdi arkadaşlar ben resim yapmayı çok seviyorum ama benim çevremde bana bu konuda yardım edecek tek bir kişi bile yok. Bende genelde kendi kendime karakalem çalışma/geliştirme videoları izleyip, resim yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyordum ama sadece karakalem ile sınırlı kalmak istemiyorum. yağlı boya ile ilgili çalışmalar yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Yeni başlayan birisi için hangi boyutlarda tuval ve hangi marka daha iyi olur, hangi yağlı boya markası başlangıç için bana yardımcı olur, fırçalar nasıl olmalı, internetten izleyerek öğrenebileceğim videolar ve video çeken insanlar biliyor musunuz ve yağlı boya ile çalışma yapabilmek için yukarıda saydığım ürünler yeterli mi? Ayrıca tuvali internetten satın almayı düşünüyorum bu yüzden hangi site ya da siteler daha güvenilir sizce? Ve Ankarada resim ile ilgili kurs veren çabucak ulaşabileceğim, kaydımı yaptırabileceğim yerler biliyor musunuz?
Not:75 TL bütçe sizce yeterli mi yağlı boya yapabilmek için bu ürünleri vb şeyleri satın alırken?

Güncellemeler:
3ay Lütfen daha fazla kişiden yardım bekliyorum
3ay Hiç mi yardımcı olacak birisi yok sevap point kazanırsınız arkadaşlar hadi

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Karşim Art Academy'nin bununla ilgili güzel bir eğitim seti var. Seti tam anlamıyla, adım adım öğrenmen halinde gayet güzel bir mesafe ilerleyeceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

İnternetten baktım nasıl bir şey diye çok iyi ve eğitici duruyor ama fiyatıda bir o kadar pahalı 😞

• 3ay

Yardımcı olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim 😊

• Yeteneğin yoksa hiç başlama. Hobiyse yorumsuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla bilmiyorum sadece karakalem eğitimi aldım gerisini kendi kendime keşfettim. Zaten yaptıkça gelişen birşey ne kadar çok çizersen o kadar gelişir. maries diye bir yağlı boya var 10 tl gibi birşey ve oldukça kaliteli. Fircayı temiz bırak yeter , markaya göre pek farklılık olacağını sanmıyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler 😊😊😊

Yükleniyor...