Sorum Nazi sempatizanlarına, neden Nazileri seviyorsunuz?

Dürüstçe cevaplarsanız sevinirim, niye ha niye? Detaylar detaylar detaylar

• Call of Duty oynarken naziler cool gelirdi hep
    17% (1)9% (1)12% (2)Oy Ver
  • Yahudi katlettiler sonuçta onlar lanetli iyi oldu
    33% (2)64% (7)53% (9)Oy Ver
  • Bayrakları, kıyafetleri, dilleri, silahları falan çok hoş oyş
    0% (0)9% (1)6% (1)Oy Ver
  • Almanları severiz ailecek
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Alman markası arabalar çok hoş o yüzden
    50% (3)18% (2)29% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• çünkü hitlere şort çok yakışıyor <<3

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İnsanlık, tıpkı naziler'in sebep oldukları gibi yüzlerce soykırım ve yıkıma sahne olmuştur. İnsanlık tarihi böyle binlerce örnekle doludur.

O nedenle sadece nazilerle sınırlamamak, soruyu daha genel tutmak gerek ;)

Nedir bu insanlardaki vahşet ve yoketmeye yönelik arzu.. gibi

3|1
    1|1
    • Kardeş herşey Allahın takdiriyle gerçekleşmiyor mu ? Kuranı okudun mu biraz? veya haberin var mı azıcık ayetlerden? lütfen birazcık da olsa bilgi edin yahudilerin ne kadar aşağılık ve vahsi bir millet oldugunu göreceksin İsrailin yaptıgı ne mavi marmara daki adamları vrmadılar mı bizimkiler leviye onlarda m4 ler filistinli cocukları vurmuolar mı lübnanı bombalamadılar mı herkesi tehdit etmiolar mı daha neler neler bide adolf yakmasaydı bunlar dünyanın altını üstüne getirirdi ya biraz genis düsün

• Attığın linke bakmadım çünkü merak etmedim bu arada bunu da söylüyüm :)) Eger dediğin gibi birşey varsa bile müslüman olmak kaydıyladır o ee zaten ona dediğimiz bisey yok. Evlenince senin dininden olacak yani.Neyse hayırlı günler.

• Sen ne kadar saygısız ve cahil bir insansın yahu. Saçma sapan dediğin linkte kur'an ayeti ve tefsiri var. Adam zannedip muhatap alırsan çoluk çocuğu böyle olur tabii, sende haklısın.

• hitleri ,nazileri seven adamın aklından zoru vardır

6|3
    0|4
    • Bizde sizin yahudi destekciliğinizi anlamıyoruz Kuran okursan yahudilerin kimliğini gecmisini herseyini ögrenirsin ne kadar aşağılık bir millet oldugunu sen hiç komunist kardeş tv izlemiyon mu gazete okumuyon mu israilin 12 m nufusu var dünyaya kafa tutuo mavi marmara lübnan filistin karı kız coluk cocuk demeden bunlar ne? bide adolf yakmasaydı var yaşu antürkiye bile kalmazdı emin ol adam 12 m nüfusla alayınıza gider yapıyor ing Tr Amerika kadar nüfusu olsaydı ben o zmn görürdüm kimde zoru var

• kıyafetlerde bayrakta ayrı bir karizmaa var

en önemliside acımamak ve disiplinleri...

ve mükemmel teknolojileri...

1|1
    2|0
  • Tarz olsun diye, yoksa verseler bunu naziye, şişe geçirecek haberi yok

1|0
    0|0
  • Soruya Almanlar tarafından bakarsak sadece fanatizim, Türk ve müslümanlar tarafından bakarsak bizim yapamadığımızı adamlar yaptı. Ne demişler yapamadıklarını yapanlara hayran olursun...

1|0
    3|0
  • sevmem ama anlıyorum adamları , bugünün parasıyla yarım trilyon dolar savaş tazminatı ödettiler, onurlarını kırdılar. onlar da refleks olarak böyle bir tepki verdi. almanların elinden bütün altınları alıp, sonra tahvil olarak altın standardını dayatan yhdilere de pek sıcak davranmaları beklenemezdi. bilgelikten, insanlıktan yoksun oldukları için haklı davalarında haksız düştüler.

1|0
    0|0
  • adamlar kendi zamanlarının en büyük teknolojisini kullandılar.

link

link

link

link

link

link

link

link

umarım yeterli olmuştur :)

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Yahudiler ne kadar iğrenç mahlukatlar kuranı okuyanlar bilir eger ki naziler yakmasaydı onları varyaşu andolu olurlardı ve dünyanın çiisini cıkarırlardı adamlarn azıcık nufusu varda dünyaya kafa tutuyor bide amerika ing türkiye kadar nüfusu olsa vay dünyanın haline.

0|1
    4|3
    • Dislike atan kişi veya atacaklar her kimseniz kuranı okuyun birazcık bile okusanız yeter ne kadar iğrenc ve asagılık bir millet oldugunu görürsünüz. Sonuna kadar arkasındayım dediklerimin iyi olmus keske hepsi ölseydi. Allah gaybı bilir boşuna yazmamış kurana yahudiler ve hristiyanları dost edinmeyin habibim senide yoldan cıkarır diye .. CcC Adolf Hitler CcC Yahudileri yaktı diye destekliyorum yoksa hristiyan oldugu için hayranlık duymuyorum yaptıgı iyi kedi olalı fare misali.

• Allahını da al buradan kaybol

• Allah dediğin, kendi yarattığı milleti niye kötülüyor?

İsrailde iyi adam tabiiki var.bu nasıl bir aptallıktır ki bir insana milleti yüzünden kötü diyorsun

• bi dövme yaptırsam aynı ben la tip olarak

1|0
    0|0
  • sözde yahudileri katlettikleri için ki katledilenlerin çoğu yahudi değildi

0|1
    2|0
    • Parasi olmayan yahudi, cingene, gay ve polonyalilardir

• Gayım ben sorun mu var?

• Aynen yahudilere iyi olmuş :D gay mı nonoş mu alakadar etmio gebersin ... Zaten onlar lanetli millet savasmadan duramıolar dikkat ediosanız filistinle barıs yapıo lübnana gidio lübnan bitio tekrar filistin filstinle yetinmio Suriyeyle cebelleşio :D Allah cezalarını vermiş ztn.

• üniformaları çok karizmatik... ama fikirleri de bir o kadar iğrenç...

1|0
    0|0
  • En önemlisi dünyaya dert yahudileri öldürdü. Başka çok disiplinli ve çalışkandılar. Başka cesur ve şıktıler. Ve üstün teknolojleri vardı.

0|0
    1|0
  • Geçen kafam esti youtubede alman nazilerinin savaştığı topraklardaki

kazı çalışmalarını ziledim varya ne silahlar ne mühümmat ne tank tüfek çıktı

iskelettir felan filan...

0|0
    1|1
    • Zaten nazi hayranı türkler bu 5 şıktan birinden dolayı nazileri sevip nazicilik oynuyor, sırası geldiğinde türkleri de katledeceklerinden bihabersiz tabi :D

• Tartışmak kavga etmek değildir zaten farklı kavram bunlar, tartışmak bir konu üzerinde fikirlerini paylaşıp karşılaştırmaktır da senin fikirllerin üzgünüm ama bana çok komik ve çocukça geldi

• Tarihi araştırmak çocukça mı ? neyse sen en iyisi uyu

Türk olmadığın için bilemezsin iyi geceler

• Hitler , stalin , lenin bunların birbirlerinden farkı yok.Hepsi de katil diktatör. Çeka örgütünün neler yaptığını azcık araştıran herkes bilir.

2|1
    0|4
  • nazileri sevmiyorum ama düşünce yapılarına sempati duygularla bakmışımdır. yok etme duygusuna değil. nasıl böyle organize olup tek bir amaç için yürüyen bir millet ortaya çıktı kısa zamanda. dünyada amerikayı sevmiyoruz ama en kritik zamanda en kritik hamleyi yapmasaydı şu an hepimiz mercedes ya da bmw ye biniyor olacaktık :)

0|0
    0|0
    • Nazileri ortaya çıkaran Amerikanın ta kendisidir ki zaten?

• o nasıl oluyor. 1940 larda amerika dünyada bilinmiyordu bile. amerikayı süper güç yapan 2. dünya savaşı hamlesi. ve rusyayla girdiği silahlanma mücadelesi oldu. tabi bunda 1940 başlarında atom bombasını bularak başardılar. aslında bu başarı bir nazi korkusunun esiri. atom bombasını bulduktan sonra adamlar kendilerine güvenmeye başladı ve bunu rusyaya karşı bile en etkili şekilde kullandılar.

• nazi hayranıyım soruları alayım

0|2
    1|1
    • Sordum zaten soruyu sen cevaplamasan da olur liselisin normaldir nazicilik

• artılasan oturur düşünürdüm nerde hata yaptım diye

• jeodemp2 doğru söylemiş. türklere en çok zarar vermek isteyen sovyet rusyası olmuştur. sıcak denizlere açılmak uğruna türkiyeyi kominist akımın etkisine almak istemişlerdir ama bu hamleyi iyi okuyan amerika olaya zamanında müdahale etmiştir.tabi yunanistanı da kurtarmışlar o dönemde.

• gokalp sorduğun soruya bak asdasd :)

0|0
    1|0
  • he ruslar da sütten çıkmış ak kaşıktı...

0|0
    1|0
    • Soruyu anca sen çarpıtırsın zaten, böyle sorulardan kimi engelleyip kiminle arkadaş olacağımı anlayabiliyorum ondan sordum

• ben hangi soruyu çarptırmışım yaw :D soviet diye görünce öyle yazdım :( ruslar almanlar'ın yaptığını sanki bilmiyormuydu onu demek istedim ben :)

• Gizliye izin verseydin keske:) cok hos cevabim olacakti

0|0
    0|0
  • privet! Mozhna poznakomitsya tovarish soviet? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Adolf Hitler lider ruhlu inandığı şeyler uğruna herşeyi yapabilicek bir insanmış.. Almanyada onu seven veya sevmeyen çok insanla konuşmuştum onunla ilgili fazlasıyla kitap okudum kavgam pek objektif değildir onu okuyup Adolf Hitleri sevmenin anlamı yok ama kendisine karşı sempati duymamın tek sebebi sadece karkteridir . Atatürkçü laik gençler olarak her lidere objektif yaklaşmalıyız bir birikim sahibi olmadan iyi veya kötü bir yorum yapmamalıyız :)

0|2
    2|0
    • Evet Atatürk ile Hitler düşünce olarak çok yakınlar aslında

• ikiside güçlü liderlerdir ve gelecek için insanların halkın huzuru ve rahatı için çoğu şeyden vazgeçip çoğu insanı seferbr etmişlerdir adolf hitlerin son zamanlarında ruh sağlığı nedenyle bunu abartmıştır fakat bizim liderimiz her zaman akıllıca davranmıştır :)

• Helal olsun + ladım . :))))

• sevmiyorum.

1|2
    0|2
  • Dahiyane fikirlerine ve bilimi çok iyi kullanışlarına bağlıyorum.

1|3
    2|0
  • sempatizan olmak için nedene lüzum yok. enazından büyük bir kısım militan ya da drijan diil.

öyle olsaydı sebepler sıralanabilirdi.

not: nazi sempatizanı değilim.

0|1
    1|0
  • 1-marjinal olma çabası. "bakın ben herkesin antipati beslediği bir topluluğu seviyorum ne kadar farklıyım"

2-gerizekalı olmaları. nazi ideolojisi sadece yahudi karşıtı değildi, ileri aşamada dünyada sadece kuzey avrupalıları bırakmayı hedefliyordu. adam gelmiş bana kara kaşı kara gözüyle hitler şöyle iyiydi naziler böyle şugardı diyor. lan onlar seni görse suratına b.kunu atmaz. sözün özü, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın, gülünç oluyorsunuz.

2|0
    1|2
    • haha Türk ve Aryanlar dünyayı yönetecek asdgsadgh

• Guc iktidar para ve hitler.

Nazi mi nazo mu tartisilir. Ben nazo diye ogrendim kandirdilar mi yoksa beni. :( qsasfdqqa

0|1
    1|0
Yükleniyor...