Ecnebilerin çizgi filmi bile bizim televizyon dizilerinden daha derin değil mi?

Bakınız bu Batman the Killing Joke isimli çizgi romanın animasyon hali.

Mainstream ortamda Luke Skywalker olarak bilinen Mark Hamill Joker'i seslendiriyor, ben herhangi bir türk dizisinde şöyle bir atmosfere sahip bir sahne görmedim daha mesela.

0|1
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kurgusu karakteri hikayesi, her şeyiyle tam bir yapıt onlarınki. Böyle olmasının sebebi de standardı bozmamaları. Zaten dünya üzerinde ne iş yapıyorsan yap, eğer bir standardın yoksa ve onu bozuyorsan batmaya mahkumsun. Bunlarınki steakhouse yemek gibi, bizdeki soslu tavuk döner gibi. Aynı bayık hikaye, aynı dramlar, aynı karakterler, aynı tad.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Haklısın yok.

0|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun ve işler güçleri izlemedin herhalde 😀😀😀

0|0
    0|0
    • 3ay

İkisi de o kadar matah işler değil. Leyla ile Mecnun abrüstlük açısından başarılı evet, ama prodüksiyon açısından rezalet bir yapım. Piyesten hallice dekorları falan var.

Sırf güldürüyor diye illa çok kaliteli olmuyor bir yapım.

• Kuzey Güney, Ezel ve Muhteşem Yüzyıl gibi efsane Türk dizileride var hepsi kötü değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Kuzey Güney kalitesizdi. Diyalogları falan aşırı vasattı.

Muhteşem Yüzyıl kalitesinde ciddi dalgalanmalar olan bir yapım.

Ezel'i hiç izlemedim bilemem.

Sorun şu ki, diyaloglar bizim dizilerde ekseriyetle kötü, bunu bir Muhteşem Yüzyıl aştı, onların da en büyük sorunu Türkiye'de hikayeyi alt metin üzerinden anlatmanın izleyenlerin anlamamasına yol açmasıydı.

Yükleniyor...