Bir radyo kanalından beklentileriniz nelerdir?

link dinliyorum, gün boyu değiştirmeden dinleyebildiğim bir kaç radyodan biri. Sitesinde ambient ve world music tarzı diye yazıyor. Radyolar vazgeçilmez değil mi?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma sapan zayıflama ilacı reklamları ,saç çıkartmak için olan ilaçlar,bal reklamları gibi saçma reklamlardan uzak durmaları

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Uzun zamandır dinlemiyorum radyo.Eskiden İtunes ile dinliyordum.Orada bir sürü kanal var, oradan seçiyordum.

Daha önceden takip ettiğim iki program vardı: Biri perşembe ve cumaları TRT fm'de çıkan Nejat Çetinok ile Geceye Doğru programını kaçırmazdım,yabancı sanatçıları tanıtırdı hep, diğeri de pazar günleri Radyo 3'teki Radyo Tiyatrosu.Güzel zamanlardı :)

0|1
    0|0
  • Küçük çaplı radyoları daha çok seviyorum güzel müzikler çalsın arada bir çıkıp sesi güzelse konuşsun samimi olsun küfür bile edebilir yani sorun değil

0|1
    0|0
  • reklamsız,yorumsuz,djsiz sadece müzik :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben bir radyodan sadece tek bişey bekliyorum spikerin ya da djin çıkıpta yarım saat salak salak konuşması olmasın onun yerine melon şapka gibi şiir filan okuyabilir ama oda heryerde yok işte haa birde yarım saat reklam veriyorlar tvler gibi oda olmazsa ii olur

0|1
    0|0
  • Tarafsız yorumcu konuklar olmalı. spor ,siyaset her konuda .akustik performanslı tanınmış tanınmamış müzisyenler ve alt gurup sanatçılarını davet edebilmelidir.kaliteli güzel konuşan dandik espiriler yapmayan radyocular olmalıdır.

0|1
    0|0
  • sadece max fm dinliyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...