Başınıza gelen en ilginç olay neydi??

bugüne kadar başınıza gelen en ilginç olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç değil ama bir az adı konmayan bir şey. Mesleği değiştirip işletmeciliğe ilk başladığımda işlerim bir az zor olmuştu. Hatta neredeyse beceremiyorum da işin altından da kalkamıyordum. Yaşta küçüktü hani ve sürekli operasyon müdüründen dırdır işitiyordum. Bir gün beni başka bir işletmeye çağırdı. Meğerse orada bir toplantı varmış yavşak herif beni hiç tanımadığım insanların içinde rezil edip kovmakla tehtit etti.

O gün gençliğinde verdiği gururla dibe vurduğum andır demiştim.

O gün çalıştığım işletmeye gittim yaptığım işe dair bir kanun kitabı aldım. Ve okumaya başladım. Gece geç olmuş ben kitaba bakıyorum kitap bana kitaba sarıldım. Ve dedim ki senden başka kimsem yok. O gün bu gündür. Kitap okurum. O günden sonra Operasyon Müd. De bir çok toplantıda rezil etim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1993 yılında teroristlerin lojmana baya kallavi şekilde saldırmasıydı galiba, ilk anda baya bir aptallaşmıştım. İşin ilginci babam nöbetten gelmiş yatmış uyumuştu ama o kadar patlamalara, silah seslerine zar zor uyanmıştı. :)

1|0
    0|0
  • On yıl olmuştur en az. Camdan kız arkadaşımın odasına daldım. Karanlıkta 2 beyaz göz. Babası :)

1|0
    0|0
    • ciddi misn? :)

• Senin başından geçen ilginç bişey yok mu?

• yok maalesef merakımdan sordum:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...