Sizce kadınlar evde mi oturmalı yoksa sosyal hayata katılmalı mı?

sizce kadınlar evde mi oturmalı yoksa sosyal hayata katılmalı mı?

• Kadınlar evde oturmalı
    43% (3)60% (3)50% (6)Oy Ver
  • Kadınlar sosyal hayata katılmalı
    57% (4)40% (2)50% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• kendılerıne ve baskalarına yararlı olacaksa sosyal hayata katılmalılar.

ikinci planda kalmamalılar.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evde otursun koca parası yesin sosyal olup napacak 1500-2500 gibi komik rakamlara çalışıp etrafta ''BEN KENDİ PARAMI KAZANIYORUM AYOOOL KENDİ AYAKLARIMIN ÜSTÜNDE DURUYORUM''naraları atacak.Yesinler seni kuzum,ne var yani 3 çocuk doğurup meslektaşlarının binemeyeceği arabalara binip,kazanacağın paranın 2 misli altın günleri yapıp,kuaförden komşuya evden kaynanaya gitsen..Bi tarafın eksilmez yani :)Sosyal hayat yalan yalan sosyalde olsan yine eve gelip yemek yapacaksın..Halbuki evde otursan kocan senin ayagına getirecek aşçıları:)

0|0
    1|1
  • Insanimiz bu sorulari asip da kadinin degerini ve sosyal hayattaki önemini anlamadigi sürece, biz bu sorularla cok karsilasiriz.

0|0
    0|0
  • isteyen istediğini yapar

1|0
    0|1
  • Kadınlar evde oturmalı. Artık namusu kadınların daha çok kirlettiğini görüyoruz gerek yok otursunlar evlerinde. (internet olmayan evlerinde)

0|0
    0|0
  • Kadınlar sosyal hayata katılmalı

0|1
    0|0
  • erkekler ne yapıyorsa.

0|0
    0|0
    • Erkeklerin her yaptığını yapamaz kadınlar. Biz de kadınların her yaptığını yapamayız.

• her ikisini de yapar

0|0
    0|0
  • Tabi ki sosyal hayata katılmalı ama belirli sınırda

0|1
    0|0
  • saçma soruna saçma bir cevap verdim

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınları her gün dövmeliyiz.

0|0
    1|1
  • katlayıp çekyatın altına saklamanın manası yok.onlar da erkekler kadar birey o yüzden b dedim

1|1
    0|0
  • evde otursunlar işte biz para kazanırız :)

0|0
    1|1
  • Bir gün gelip evlendiğimde eşime şunu söyliycam. İstersen evde otur yat hayatını yaşa gez toz eğlen, istersen çalış. Bence kendisi nasıl istiyorsa öyle yapsın. Çalış desen sıkılır çalışma desen yobaz olursun. Boşver bildiği gibi yapsın.

0|0
    0|0
    • karın da sana aynısını söyler mi sence? "İstersen evde otur yat hayatını yaşa gez toz eğlen, istersen çalış"

• A: Kadınlar evde oturmalı

0|0
    0|0
  • Kadinlar niye evde oturacakmis ? Erkekler oturunca iyimi olur ?

Kadinlar istedigi zaman istedigi gibi. Erkek baskisi altinda kalmadan sosyal hayata katila bilmeli.

Feminist Erkek

1|1
    0|0
Yükleniyor...