İnternetle hangi yıl tanıştınız? İlk zamanlar hangi sitelere girerdiniz?

Ben en çok hayalevi.com ve mymizah.com adlı sitelere girerdim.Sanırım 2004 yılıydı ilk tanıştığım zaman.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de internet ODTÜ gibi birkaç büyük üniversite bünyesinde açılan chat odalarıyla başladı. O dönemde 212.XXXXXXXXXXXXX şeklinde numaralarla sayfalara giriliyordu ve şu an olduğu şekliyle arayüzlere sahip değildi siteler. Tıklama yok sadece yazılı komutlar vardı. Çok eski değil 1991-1992 yıllarıydı. O günlerden beri ismimhakan internette. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Internetle tanismam o kadar eski ki, TR'deki butun websitelerin listesi vardi bi' ara elimde. Ilkokulda arkadaslarla yaris yapardik, kimde daha fazla websitesi var diye...

O zaman Star gazetsinin dagittigi bilisim uzerine ekler vardi. Bulamadigim zaman Sefakoy'e dagitim yapilan yere gidip eski sayilarini alirdim. Heyt be...

0|0
    0|0
    • Azme bak yav :D

• Yasim cok buyuk degil ama Lotus'u, Win3.1, '95, '98, NT, Milennium bilirim. Zaten DOS'da az firlamalik yapmiyorduk (MS-DOS haric).

• internetle 98 de tanıştım. açılış sayfamda yahoo idi hey gidi hey. çok fazlada site yoktu zaten türkçe. yabancı sitelerden ne anlarsan. 5mb lık mp3 için 2 gün beklerdik bide net gideri hadiiii sil baştan bir daha. 56k modem kullanan .146 dan bağlanıp ta kazık kadar fatura getirenlere selam olsun burdan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...