Yetenek sizsiniz Türkiye'ye katılan var mı?

Herkese iyi günler;

Yetenek Sizsinize katılan var mı?Bugün Ankara seçmeleri var.Cuma günün haberim oldu.Ben de sesime güveniyorum.Kendime güvensem gidip şarkı söyleyeceğim.Ama hiç çalışmadım ezberimde öyle çalıştığım bir şarkı yok.Çalışıp gitmek gerekiyor.Bu yaşadığım hayattan bıktım.öyle kötü bir hayatım yok yanlış anlamayın sadece çok monoton bana birşey kazandırmayan hayatım var.Belki ön elemeye katılırım beni beğenirler.Sesimden ve dansımda para kazanırım.Fakat hiç çalışmadım müzikle de uğraşmıyorum kostümüm falan da yok.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdığım birisi o ses Türkiyeye katılmıştı .

Benim yeteneğim yok katılmam o tür yarışmalara .

0|0
    0|0
    • peki ön elemlerde acun hülya sergen var mıydı?Ne demişler ne yapmışlar.

• pardon ben yetenek sizsiniz türkiye diye okmuşum nasıl okuduysam

• Olur öyle , bende yanlış okurum bazen . link Elemeler bu şekilde geçiyor fikriniz oluşur .

Kostüme gerek yok , ön elemelerde tvye çıkmıyorsunuz , uyumlu giyinmeniz yeterlidir .

Umarım başarılı olursunuz .

Erkekler Ne Diyor 5

• burnumdan beyin ameliyatı yapabiliyorum, biliyorum bedava o yüzden kıyıyorum sağdan soldan birinin beynine :D

0|0
    0|0
  • Yetenek Sizsiniz yarışması artık sese pek bakmıyor bence. Daha bi ilginç yetenek isteyen şeyler istiyorlar. Ön elemeyi geçersin belki ama sahnede evet alacağını sanmıyorum. Bu benim düşüncem.

0|0
    0|0
  • şansını dene ya güvenin varsa neden olmasın git bence

0|0
    0|0
  • Yeteneksiz olarak bende katılabilirim aslında.

0|0
    0|0
  • cok ısrar ettıler katıl dıye ama dıger yarısmacılara haksızlık olmasın dıye vazgectım

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç millete rezil olmaya niyetim yok:)

yeteneksizim:)

0|2
    0|1
  • sesın ıyıyse neden youtubea video ekleyıp kendini tanıtmaya calışmıyorsun.. ya da çevrende müzikle ilgilenenler varsa çevreni genişletmiyorsun. Bence o yarışmalarda kazanan jüri...

0|0
    0|0
    • ne şarkı çalıştım ne bişey yaptım yurtta kalıyorum ses,müzik çalışmaya ortamım yok.Çoğunlukla yurtta olduğum için ses de çalışmaya çalışmaya köreliyor.

• Katılmadım deme o zaman . Eger elenirsen de üzülme. Sesi iyi olan degil de showu iyi olan kazanıyor sanki o yarışmada.

• hayır ben yeteneksizim ama bir yetenegim olsada katılırmıydım bilmem :)

0|0
    0|0
  • Sesine ve kendine güveniyorsan çık şansını dene, kostumude dert etme bir kot üzerinede şık bir badi... zaten çok cafcaflı bir şeye gerek yok. Doğal ol yeter.

0|0
    0|0
    • güveniyorum da hiç çalışmadım cuma haberim oldu bugün seçmeler 6'ya kadar.

• ne işin var burada kalk hemen başla :)

• git bi değişiklik olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...