Neler oluyor Türkiye'ye ?

İlk once alkol yasagi daha sonra da norlevo (ertesi gun hapi) yasagi. Kurtaj yasaklandi, en az 3 cocuk dendi. Milli icki ayran denildi.

p*rno siteleri bile yasaklandi. Seks hikaye sitelerinin hepsi yasaklandi.

Bu nedir arkadas iyice yobaz bir ulke olup cikicaz. Kimse de gikini cikarmiyor.

Güncellemeler:
Sonunda halk da isyan etti şimdi. Yobazlar sizler evinizde oturmaya devam %50 olarak ;)

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Dindar takılıp oy toplamaya çalışıyorlar, ( kürtaj tam yasaklanmış değil, öyle bir tasarı vardı sadece, süresi 8 hafta oldu 10 iken)

Bu alkol yasağı ve sitelerden çok daha önemli sorunlarımız var .

Mesela bir heyet toplandı (akiller)

ne yapmak için toplandı belli değil, koca toplum terör örgütü liderinin ağzına bakıyor oldu, Pkk silah bırakacakmış (!) niye bıraksın istediğini alamadıktan sonra demek ki istediklerini verecekler.

1 Mayıs kutlamaları ayrı skandal, Odtü ayrı skandal geleceğimizin gençlerine, emekçi işçilere yapılan muameleye bakın, neredeyse gazdan ölüyorlardı.

Reyhanlı'daki korkunç olay meydana geldi, devlet vatandaşına sahip çıkamadı! ...

Bu liste uzaar gider, demek istediğim alkol falan hep gündemi değiştirmek için.

0|1
    1|0
    • Pkk nın gücü bitmiş eskisi gibi güçlü değilmişte ondan silah bırakıyormuş.Böyle diyor akpliler : )))

• Birak vatandasina sahip cikmayi amerikaya kacti adam. Yayin yasagi getirildi.

• aynen, akıl danışmaya gitti, akıl hocasından.

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle giderse durumumuz iran gibi olack bnden söylemesi

0|1
    1|0
  • neler olmuşsa artık isyan ettik sonunda.

0|0
    0|0
  • nüfusu çoğaltmaya mı çalışıyolar ne

0|0
    0|0
  • İmana gelelim dediler

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bence yasaklar yerinde.Olması gereken bu.Ben alkol kullanmıyorum kurtaj adam öldürmeye girer bana göre p*rno sitelerini açarsan çocuklar internette safça gezerken p*rno sitelerine istemeden girebilir.Sen istiyosan dns ni değiştir hide my ass kullan p*rnonu izle.P*rno izliyceksen her türlü izlersin.Ayran bir mill içkidir rakı milli içiçek değildir.Bunları yazdığınızda beni namaz niyaz kılan çok dindar gibi birisi görebilirsiniz hiç alakası yok sadece haftada 1 cuma namazına giderim onun harici normal birisiyim.Yani kısacası tükiyede birşey olduğu yok olan size oluyor.Bunlar sadece böyle bir iktidarı istememedir.Siz kendi kafanıza göre bir iktidar istiyorsunuz.

0|0
    0|1
    • Hayir oyle gormuyorum ama beyni yikamis birini goruyorum. Milli ickimiz RAKİDİR RAKİ. Alkol kullanmiyorsan sanane zaten genelde de hep kulanmayanlar yorum yapar. Kurtaj yaptiran sen misin ? Yine hayir.

• Tecavuz etmek kanunda suc. Ben iceride 30 yil yatan adam gormedim duymadim tecavuzden. Kanunlara degil pratige bakacaksin.

• bunu tartışsak uzun uzun tartışırız.Ben senin fikrini değiştiremem zaten.Seninde haklı olduğun yerler var mıvar.Ne diyiyim.

• bu münafıklar şeriat falan getirmez, korkmayın.. yıllarca bizi laik kafalar s..ti.. şimdi bunlar s... halk olarak valla koyun gibiyiz. adam gibi biri çıkıp da yönetmeyecek bizi..

ama dönüp kendinize bakın. söylediklerinize bakın. bu kafa ile bu hükümet yıkılmaz... p*rno siteleri yasaklandı diyorsun da, nerede yasak? istediğin her siteye giriyorsun, dns değiştir gir.. tecavüze uğrayan ya da zorla bir şekilde hamile kalan kadının durumu başkadır, bu konu hakkında o durumdaki kadınlara bir şey diyemem ama kürtaj yaptıran diğer kadınlar birer katildir. Milli içki de ayrandır :)) 3 çocuk konusunda ise katılıyorum sana. refah seviyemiz çok yüksek de sanki.

yani dostum çok boş düşmanlık yapıyorsunuz. siz bu kafayla bu hükümeti yıkamazsınız. daha kaç sene başımızda kalacak bunlar. chp'ye, mhp'ye bakınca anlıyorum bunu. izle ve gör.

0|0
    0|0
    • Milli icki ayran mi :)

• nedir? söyle de bir dalga geçeyim.. senin gibi boş kafaların kendi milli içkisini biliyorum da, koca bir milletin milli içkisi nereden oluyor?

• Rakidir birader. Ben de sana bir taraflarimla guluyorum merak etme. Sizin gibi yobazlarin da milli ickisi ayran mi oluyor ?

• Özüne dönuyosun daha ne istiyosun.

0|0
    0|1
  • türkiyeye şeriat geliyor farkedemediniz mi?

0|0
    0|0
  • daha verin oyunuzu aptal insanlar bunlar daha başlangıç ilerde elim kırılaydıda oy vermeyeydim onlara diceksiniz görcem ozaman sizi

0|1
    1|0
  • bir hükümet yandaşının bu soruya bişey yazmasını istiyorum. savunucakmısınız hala?

0|1
    0|0
  • Lan suss valla yatırırım kırbaca seni.

1|0
    0|0
Yükleniyor...