Suicide squad filmini beğenmeyen bir tek ben miyim?

Siz ne düşünüyorsunuz?
Bence etik ve ahlak kavramlarını katleden bu filmde deadshot gibi kiralık katilleri, kendi karısını ve çocuklarını öldüren adamları sempatik ve masum gösteriyordu bu yüzden etik katliamı dedim konusu neydi sorusunaysa doğru düzgün bir yanıt veremedim
Deli/sexi grafiğiyse dikkat çekiyordu

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• İzlemedim ama sevenlerin pek te derinden düşünmediklerini varsayıyorum. Çünki bu tür filmler, kahramanlar insanlarda, özellikle de gençlerde suç işlemenin, aşırı olmanın, negatif ve başkalarına zarar veren yönde anarşist olmalarının havalı bir şey olduğu algısını yaratmaya çalışıyorlar, bir bakımdan beyin yıkama gibi. Bu tür televizyon programları, media, internet, diziler, filmlerin, nerdeyse her şeyin katkılarıyla bu gün çağımızın gençlerine alkol, madde, haplar, sigara, silah, seks yapmak ve s. havalı olduğu algısı verildi. Şimdiyse daha da ileriye gidiliyor...

0|0
    0|0
    • 3ay

Eğer izlesendin ne kadar ileri gittiklerini görürdün

• 3ay

Naked (1993) olacaktı

• 3ay

Çizgi roman filminin çizgi roman tadında olması acayip mi yani?

Sanat filmlerini para kazanmak için çekilen popüler filmlerle bir tutmayın bir zahmet.

Adamlar DC evrenine çekebildikleri kadar film çekip kazanabildikleri kadar kazanmaya çalışıyorlar, benim anlamadığım bu firmaları toplumu aşırılaştırmaya çalışmakla itham etmek, adamların umrunda olduğunu bile sanmıyorum toplumun.

Ve bu arada, 13 yaşında çocuklar bu filmi izliyorsa, bu filmi yapanların suçu değil. 15 yaşında da bu tarz yapıda filmler izledim, hiçbirini izleyip de kokainman olmadım.

Asıl saklamak, örtmeye çalışmak çocukların bu tür şeyleri anlamamasına neden oluyor.

O filmde mahvolmuş hayatları olan bir grup insan var, bunların şuursuzluklarına odaklanan kişileri kurtarmaya gerek yok.

Son olarak da George Carlin'in 'Çocuklar sokaktaki, evdeki şiddetle baş edebiliyorsa ekrandakiyle de edebilirler' lafı geliyor aklıma.

En İyi Erkek Görüşü

• Film beğenilmedi, en çok eleştiri alan yanı ise gerçek anlamda kötü karakterleri başrole koymaya cesaret edemeyip yumuşatmaları ve senaryodaki kopukluklar.

Sinema sanatının etik, ahlak gibi kavramları katletmesinden rahatsız olan bazı tipler rahatsız olmuş, kültürsüzler sizi. Hep ağzınız kokuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• izlemedim henüz ama fragmanlarını 1 yıldır takip ediyorum ben beğendim.

0|0
    0|0
  • Senin düşündüğün gibi düşünmüyorum ama yine de idare ederdi

0|0
    0|0
  • İdare ederdi

0|0
    0|0
  • Jokerden başka bir şeye dikkat edemedim ki.

0|0
    0|0
  • ben sadece jokerin sahnelerini sevdim o da cok azdi

0|0
    0|0
  • Bende beğenmedim ama senin gibi değil yani filme cok gerçekci yaklaşmamak gerekiyor bence zaten yaş sınırı olduğu için birilerinin psikolojisini bozacak bir film değildi sadece harley ve joker daha fazla gösterilmeliydi ayrıca belli bir konu olmalıydı bence konu yoktu ve kısaydı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Bend hiç beğenmedim kardeşim yalnuz değilsin. Hatta bu kadar bekleyipte hayal kırıklığına uğradığım 2. Film bu. 1. Tekken idi

0|0
    0|0
  • Kötü insanların bile iyi yönleri olabileceğini, kötü insanların iyi bir insana dönebileceğini anlatan bir filmdi. Bakış açısı lazım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Onların saf kötülükten oluşmadığını zaten biliyorum

• İzlemedim çünkü dc karakterlerini çizgi film/roman/oyun olarak seviyorum.

0|0
    0|0
  • gayet iyiydi sadece beklenti yüksekti o yüzden

0|0
    0|0
  • izlemedim bile

0|0
    0|0
  • Margot robbie ♥ sırf o kadın sayesinde beğendim filmi :D

0|0
    0|0
  • Jokeri aşk adamı yapmışlar
    Filmi zaten fragmanlarda yayınladılar
    Film de fragmandaki sahneleri bile kesmişler
    Çok gereksiz bir karanlık havası vardı

0|0
    0|0
    • 3ay

Joker karakteri biraz daha ideolojik bir karakterdi burda daha deli ve aşk adamı olmuş

Yükleniyor...