Türkiyede gezilecek en güzel yerler nerelerdir?

Soru belli arkadaslar. Yaz tatili yaklasti ve yurtdisindan Türkiyeye tatile gelecegim. Sivasliyim ama Kayseride kalacagim. Arkadaslar ile Istanbul ve Bursaya gidecegim. Daha cok dini ve tarihi seylere merakim vardir, baska sehirlerde güzel yerler bileniniz var mi :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• peygamberler şehri urfa :)

0|0
    0|0
    • Harika bir yer, bir kere gittim. Aslinda bu yaz gitmek istiyorum. Dogu tarafina, Diyerbakir ve Mardini görmek isterim. Tesekkür ederim :)

• inşallah nasip olur. eminim pişman olmazsınız :) bende karadeniz tarafına gitmek istiyorum ama ne zaman nasip olur bilmiyorum

• Insallah sende yakin zamanda gidersinn :))

Kızlar Ne Diyor 4

• çanakkale bolu gaziantep

0|0
    0|0
    • Bolunun özelligi ne? :)

• doğa bakımından cidden çok güzel süper gezilipgörülecek yerleri var gittiğim için diyorum hayran kaldım gözünün önünde 5 dk içinde tüm mevsimleri birden yaşıyosun birden sis oluyo heryer göl beyaza bürünüyo sisin ortasından rengarenk bir gökkuşağı belirip güneş acıyo falan filan büyülü bir yer

• kapadokya harıka bı yer kayserıye yakında 1 saat uzaklıkta

0|0
    0|0
    • Gecen yaz oradaydim, evet cok güzel bir yer. Dogu veya Karadeniz taraflarina gitmek istiyorum. Urfaya ve Antepe gitmisligim var. Van'a gidelim diyom arkadaslara, terör olaylar yüzünden pek tekin olmaz diyorlar :) ..

• ozaman hıç durma dırek karadenıze gıt gorulmeye deger

• trabzonu gez :)

0|0
    0|0
  • Safranbolu taraflarına gitmediysen öneririm , havası bi' başkadır oraların .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gelibolu yarımadasını komple gez

0|0
    0|0
  • bursaya kadar gelmişken çanakkale & geliboluya da uğra. 3 saat sürer bursadan.

0|0
    0|0
  • Türkiye komple gezilecek yer değil ki.

0|0
    0|0
  • tunceli hakkari ağrı ığdır tokat

0|0
    0|0
Yükleniyor...