Erkekler, Satrançta kendine güvenen güçlü bir rakip aranıyor. Var mı benimle kapışacak?

Erkekler, Satrançta kendine güvenen güçlü bir rakip aranıyor. Var mı benimle kapışacak?

İnternet üzerinden

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• Belki birgün ama o gün bugün değil :) önce çömezlerle başla istersen, çünkü az sonra sıraya dizilecekler, olur da her birini yenersen o gün bana ulaşırsın, bol şanslar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Lichess , playchess , icc, freechess. org , chess. com hepsinde oynuyorum ama oynayacaksak lichesste oynayalim link atabilirim

0|0
    0|0
    • 3ay

Yorumlara baktim da sen de site bilmiyormussun en kullanisli satranc sitesi lichess su an da. Ben mac ayarlayip linkini sana yoladigim zaman sen uye olmasan da direkt tahtaya baglanip mac atabiliyoruz . ( not duseyim suraya : bu siteler satranci ciddi oynayan herkesin bilmesi gereken sitelerdir bunlari bilmemen senin amator bir satranc oyuncusu oldugunu gosterir uyarayim simdiden ayrica yine bu siteleri bilmemen resmi bir satranc turnuvasina da katilmadigini gosteriyor en azindan belki eskiden katilmissindir cocuksundur o yuzden bilmiyorsundur..) neyse kabul edersen yapacagimiz macla sana satranci yeniden ogretmekten seref duyarim..

• 3ay

Ee oynayacakmiyiz :)

• 3ay

İstanbuldaysan bu yıldan itibaren oynayalım yüz yüze?

• internet üzerinden satranç mı yapmışlar =D

0|0
    0|0
  • tamam. yenilirsen karşılığında ne alacağım

0|0
    0|0
  • Bende kapışabilirim :D

0|0
    0|0
  • Eger yolun beylikdüzü'ne düşerse gel oynayalım ne kadar iddalı oldugunu görmüş olurduk

0|0
    0|0
  • nereden kapışalım

0|0
    0|0
  • Yarin mesai olmasaydı olurdu

0|0
    0|0
  • Alırım aklını:D

0|0
    0|0
  • Satranç tavla dama hepsinde kitlemeli oynanır 😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...