Dünyaca ünlü Müslüman bir aktör var mı bildiğiniz?

Evet, soru açık. Müslümanlar her konuda olduğı gibi bu konuda da geri.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir elin parmaklarini gecmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bakin islami kotulemek bir yana dursun sizin kendinize sayginiz yok nerdeyse tüm yorumlara baktım kötü yorumda bulunanlar ister begensinler ister begenmesinler ama Müslümanlık gösteriş işi değildir öyle heryerde göremezsiniz çoğu sanatçı ve aktörü yazdıklarımın çoğu hatta hepsi aktörlük eğitimi almış sanatcilardir. ders olsun diye yazmadım kimse gocunmasin kalp kırmak adına değil bilgilendirme amaçlı yazdım ;) herseyin başlangıcı olmasa bile sizin o batı kültür yumağı dediginiz yer eğer doguyu kotulemese yükselecek kii kotuluyor. . sizlerde bu batı yalaninin bir ucundan tutmuş gidiyorsunuz islam perdelenmek istenen bir din çünkü onların başına orulecek çorap bizlerin elinden geçecek islami gericilik olarak görenler devam etsinler bakalım ;))) islam hiç bir zaman geri kalmamıştır çok şükür müslüman olan binlerce aktör var bunları haykirmaktan cekinmem! Saygılar ve sevgiler..

1|2
    0|0
  • Oyunculuk günah olduğu için pek gelişememiş o sektör

0|0
    1|0
  • rte den daha unlu ve taninmis bir aktor tanimadim daha dunyada... 500 tane oscar alsa az yani 😄😄😄

2|2
    0|1
  • Morgan Freeman

0|0
    0|0
  • Aamir Khan

1|2
    0|0
  • Türkiyedeki siyasetçiler bu konuda oldukça yetenekli, özellikle son yıllarda parti ayırt ermeksizin.

0|0
    0|0
  • Var tanıdığım sima olarak aklımda ama isimlerini bilmiyorum. yani çook var dert etme sen

0|0
    0|0
  • Polat Alemdar🤘

1|0
    0|0
  • Aamir Khan

1|0
    0|0
  • Gerek var mı

0|0
    0|0
  • Amir khaan

0|0
    0|0
  • Bitmediniz topunuz seveyim

1|0
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ. :D

0|0
    0|0
  • yılmaz güney

0|1
    0|0
  • Aamir Khan , Salman Khan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aamir khan boksor de vardı benim e çok sevdiğim RABBİM mekanını cennet etsin Muhammed Ali hem de efsane

0|0
    0|1
  • Aktörlüğün içinde harama girmekten sakınmış olabilirler senin kafan bu kadar mı çalışıyor ya

0|0
    0|0
  • bir Aamir Khan var işte.

0|0
    0|0
  • En bilineni: Aamir Khan

0|0
    0|0
  • Amir khan müslüman miydi

0|0
    0|0
  • Shakrukh Khan müslüman diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Sarkici var zayn malik

0|0
    0|0
  • Aktörlerin çoğunun ona buna yamanarak yükseldiği gerçeğini varsayarsak bu onların asaletindendir ki bu bir geri kalmışlık değildir.

Ki vardır. Futbolcular da var, sonradan müslüman olanlar var. Yaz google amcaya. ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...