Fantazi rap tutulur mu?

Merhabalar, ben fantazi rap söylüyorum ama fazla dinleyicim olmadı 2000 küsürlerde tıkandı kaldı. Sizce Türkiye'de bu tür müzik tutulurmu?

Şarkılar için; facebook.com/AntikaHayallerFAN

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Tutulmasın.

Fantazi rap ilk duyuyorum, ama rap her tür iğrenç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Iyy hiç semem tam apaçi tarzı

0|0
    0|0
  • sevmiyorum rap söyleme birdaha

1|1
    0|0
  • rap dınlıyorum,fantazi rap nedır arkadas?

0|0
    0|0
  • Rap zaten sevmem, arabesk rap ve fantazi rap de insani iyice sogutuyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• :) Sagopa Kajmerin R.a.p. kültürüne katkısından sonra daha rapçi dinlemiyorum arkadaşım. Ayrıca iyice pop kültürüne çevirdiniz r.a.p. kültürünü. Arabesk rap fantezi rap, slow rap, hard rap, nü-rap, bu ne yahu. Baştan söyleyim şimdi sagopa dediğim için oda arabesk rap yapıyormuş demeyin adam sadece Arabesk'i seviyor, söyleyen büyüklerin ( orhan gencebay, müslüm gürses gibi) yorumlarını seviyor o kadar. bu konuda dem vurmaya kalkmasın kimse . 2000 kişi bulduğuna şükretmelisin arkadaşım. bide tvlere çıkıp damar style diyorlarya öldüresim geliyor onları o damarın içinde boğasım var. Türkçeyi düzgün kullanamıyorlar birde (style)Sıtayl olarak okunması gerekeni Sıtaylaa diye okurlar.

Aynı b..kun laciverti derlerdi ama bu zihniyettekiler lacivertinde b..kunu çıkarttılar açıkcası.

Bu arada güzel reklam yapıyorsun buradan : ) Akıllı çocuk seni.

0|1
    0|0
  • Rap neyse de fantazi nedir arkadaş ? Demek oluyor ki en az 2000 kişi müzik zevkinden mahrum.

Zevkler renkler cart curt...vs. Böyle zevkler tartışılır işte. Yolunda başarısızlıklar diliyorum. Umarım sen ve senin gibiler müzikten uzak durursunuz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...