15 günde yeşiktirebilir miyim?

20 gündür kpss ortaöğretime hazırlanıyorum sıkı şekilde... sıfırdan başlayarak 10 günde coğrafyayı bitirdim 3 tanede kalın soru kitabı bitirdim sonuç gayet iyi...10 gündede türkçeyi bitirdim aynı şekilde baya soru çözdüm... sizce tarihi 15 günde bitirebilir miyim... yoksa coğrafya ve türkçe kolaydı ve 10 günde mi bitti?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• tarih temelin yoksa 15 gün imkansız. varsa bile zor tarih çok geniş ama çok şey öğrenilebilir tabii..

0|0
    0|0
    • 3ay

temelim "0" coğrafya temelimde "0" dı... günlük 15 saate yakın çalışıyorum... yetişmese bile dediğin gibi en azından 5-10 net yaparım tarhiten

• 3ay

aynen hadi bakalım başarılar...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok bitmez

0|0
    0|0
  • Tarih biraz zordur detayli calisman yararina olur onun biraz fazla zaman ayir

0|0
    0|0
    • 3ay

50 gün kaldı zaten daha vatandaşlıkta var.. matematige hiç bulaşmıcam zaten sıfır her zaman... bitmesede oldugu kadarıyla çözerim bende :)

• 3ay

Isin zor ama olmayacak bisey degil kolay gele

Kızlar Ne Diyor 4

• öğün öğün alman gereken ilacı tek bir öğünde alırsan nolur mideni yıkamak zorunda kalırlar. bu da ona benziyor
    tabi bakarsın 8 aydır çalışandan fazla puan alırsın bellide olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

denemekte yarar var değil mi :)

• bitirirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

ayyy inşallah ya teşekkür ederim

• Ben 1 senedir calisiom daha tarih yeni bitti coğrafya dan 1 konu kaldi. Bu jadar hizliysan maşallah

0|0
    0|0
    • 3ay

valla canım cografyam sıfırdı... bir hoca buldum internette onun 16 saatlik videolarını bitirdim... fule yakın çekiyorum bazen soruyu yanlış okudugum için yanlıs yapıyorum yoksa hep full...

• 3ay

levent hoca coğrafya yazarsan you tube ye çıkar canım

• bilmiyorm ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...