9 Saat Sonra... Şimdi ... ?

Kendimle çeliştim, 9 saat sonra fizik finalim var ve hiç çalışmadım. Şimdi ne yapayım?

Güncellemeler:
Saat gece yarısını yeni geçmişken, çalışmaya karar verdim. Dörde kadar çalışır, sonra da dört saat uyuyup uykumu alırım. Uyuyacaklara iyi geceler, diğerlerine ise iyi sabahlar...
Zorlu bir üç saatin ardından bu sınavı da atlattım, bakalım neler olacak... Bir daha yapmayacağım böyle.

0|0
2312

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin görmekten korktuğu o renk...

Sınavın vardır , çalışmamış son güne bırakmışsındır... İşte o sınav öncesi son gecede, çalışırken bir an pencereden bakarsın ve onu görürsün. Sıçtın mavisi bir gökyüzü !

Sabah olmak üzeredir , sınav çok yaklaşmıştır...

Bu ve bunun gibi nice durum , sabahı görmek istemediğin anda sabahın habercisidir sıçtın mavisi.. Sıçtığının resmidir.

Yetişmeyen projelerin, boktan geçen sınavların, uykusuz geçen gecelerin rengidir..

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Boşver yaa ucunda ölüm mü var .]

0|1
    0|0
  • fizij 2 elektrikti sanırım. Bak biraz geçersin beljki.

0|1
    0|0
    • Geçerim onda sıkıntı olmaz ama olan ortalamaya olacak ona üzülüyorum...

• şimdi çalış

0|1
    0|0
  • 1,5 saat bak derslere yat uyu sonra sabahlasan da verimli olmaz bence

0|1
    0|0
  • ben atanamayan fizik ögretmenlerınden bırıyım fizik turkıyede hıcbıseye yaramıyor ben calıstım okulumu bitrdim elımde hıcbısey yok calısma koy g. rahvan gitsin :) illa calısmam lazım dıyosan belli baslı onemlı konular vardır soru gelcek olan onlara bak ıstersen

0|1
    0|0
    • Sizin fiziğin girişi bu :) Daha ayrıntılısını görmeyeceğiz, gerçi seneye bir modern fizik dersi var sanırım.

• Otur ağla şimdiden.. :)

0|1
    0|0
  • En azından şöyle bir bak, için rahat olsun vicdanın sızlamasın hiç bakmamıştım diye :P

0|1
    0|0
  • Smdi ögrennn derim kardesim aksam ögrendiklerin aklinda kaliyor.. Sinavdan önce ne yaparsan yap unutursun yine .. Benden sana tvsiye

0|1
    0|0
  • Yapacak çok bişey yok şimdi gaza gelip çalışmıcana göre kopya planları yapabilirsin :)

0|1
    0|0
  • oooooooo daha çok var . çalışırsın. benim yarın bio yazılı var hiç çalışmadım :P

0|1
    0|0
  • eski yılların sorularına bak+dua et.. Allah yardımcın olsun.geçersin inşallah dersini..

0|1
    0|0
    • Sağ ol, internetten bakacağız artık sorulara

• çok iyi o zaman:) azıcık gayret göstermen yeterli olur..iyi geceler..

• teşekkürler:)

• Bence otur calis iki dakikan bile cok onemli..

0|1
    0|0
  • ne derler bilirsin s.ıçtın mavisini görmek üzeresin sabahla uyuma çalış

0|1
    0|0
    • sabahlamak mantıklı geldi bana da, arada 2-3 saat uyur zihnimde sindiririm bilgileri.

• ah kıyamam ..

• kıydılar bana...

• yusuf yusuf haller başlamış, birazdan ksyle birlikte sıçtın mavisini göreceksin.

0|1
    0|0
  • bu hafta 8 tane sınavım var çalışmadım?

0|1
    0|0
  • kopya hazırla

0|1
    1|0
  • :))) hocanın gelememesi icin dua et :)

0|1
    0|0
  • Bosver

0|1
    0|0
  • tamam hala 9 saat suren var ıste

0|1
    0|0
  • Rapor alabilirsin yarın için düşük notla geçmek istemiyorsan, gerçi hocana da baglı. Raporlulara kıl olanlar var.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 12

• al bunları da fizik sınavına çalış

link

link

link

0|1
    0|0
  • kopya hazırla en azından

0|1
    0|0
  • Ben bunu kendime örnek edindim kardeşim için rahat olsun...

"Sınavlara çalışmaya daima geç başlayın; Bu size zaman yönetimini ve acil durumlarla başa çıkmayı öğretir."

Bill Gates

0|1
    0|0
  • selam matda bana yardımcı olmuştun 47 aldım bu arada teşekkür ederim :D bol şans fizikten yardımcı olamam ama dualarımı esirgemem :d

0|1
    0|0
  • Start Mission .

0|1
    0|0
  • Otur çalış işin yoksa Napıcan boş boş takılıp

0|1
    0|0
  • fizik çalış .)

0|1
    0|0
  • youtube.com/watch?v=Rm_AFS7uDAA