Beylikdüzü Belediyesi'nin 30 Ağustos yürüyüşlerinin iptalini protesto amaçlı getirdiği söylenen "Havada Orkestra" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yaklaşık 20 kişiden oluşan Beylikdüzü Belediye Orkestrası'nın vinç üzerinde havadaki performansı görenlerin büyük ilgisini çekti. 30 Ağustos Zafer Bayramı yürüyüşlerinin iptalini protesto etmek amaçlı olduğu söylenen performans için ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Siz bu performans ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

2|3
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Onca şehit haberi arasında köprü açılışı yapmayı bilirler, 30 Ağustos için de tehlikeli olabilir deyip kutlamayı engellerlerse olacağı bu olur. Yazık kendi menfaatleri için yapmayacakları şey kalmadı iktidarın 😂😂

0|4
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Protesto falan değildi, yürüyüş yasak dediler onlarda yürümediler :)
    Türk'üz biz, başımızdaki Türk olmasa da biz bayramımızı kutlarız her türlü. İstediği kadar kafası gözü ruhu kapalı emniyet müdürleri getirsinler.

Yürüyüşü iptal etmeden önce kandırılmamayı öğrensinler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmem , ne düşünmemi arzu ederdiniz? Silmenizden ürküyorum.

0|3
    0|1
  • çok havalı :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok beğeniyoruz mesela gezideki ağaçları bahane eden zihniyetin öncüsü olan partinin bir belediyesi olarak sahili insanlara kapatması ve sahilde ki tek uzun yeşilliklerle dolu parkı gökdelenler inşa ettirmek üzere kapattırması gibi buda muhteşem.

0|0
    0|0
  • Tebrikler diyorum👏👏👏 kendi zaferini kutlayamayan ezik herkese de yazıklar olsun. O zaferi kazananlar da şehit dedelerimiz değil miydi? Düşman torunu musunuz birader? Sırf Cuhmuriyete ve Atatürke gıcıksınız diye Zafer Bayramını kutlamıyorsanız gidin itilaf devletlerinden özür dileyin bari...

0|0
    0|1
  • gerçekten Türk'ün zekasıyla uğraşılmaz..
    tebrik ederim =))

0|2
    1|1
  • çok guzel :D

0|1
    0|1
  • Helal olsun güzel protesto etmişler

0|1
    0|1
  • türkiye cumhuriyeti vatandaşı olduğumu sadece İzmir de anlıyor ve hissediyorum!

0|0
    0|0
  • adam üstün gerizekalılık perfonması göstermiş :-)

0|2
    0|1
  • Yaratıcı. :) Aynı zamanda vahim bir duruma dikkat çekilmiş.

0|0
    0|0
  • protesto yerinde

0|0
    0|1
  • 5 milyon kişinin güvenliği sağlanmıştı ama...

0|0
    0|1
  • Türk'e imkansız de otur izle

0|0
    0|0
  • Yerinde bir karar..

0|0
    0|0
  • Helal OLsun.

0|0
    0|1
  • Hayvan gibi şi yapiyonuz ya bilsem gidip canli izlerdim fantastik