Okul sorunsalı?

Sosyal biriyim eve sadece uyumaya ve yemek yemeye giriyorum bile denilebilir dışarıda cok fazla arkadasim var çabuk kaynaşırım utangaç değilim asla hatta kaynaşık dedikleri bile olur ama bu sene yeni bir okula başladım son senem lisedeki kimin yanına gitsem tanısmaya calissam degisik davranıyo yanına gidiyorum konusmaya calisiyorum ben yokmusum gibi davranıyolar ki gruplarla konusmayı bile denedim sınıftaki insanlarla tanısmaya çalıştım çoğu kişi kendi halinde kendinden başka kimse önemli değil tek başıma sigara içmeye cıkıyorum ilk defa eski okulda böyle değildi hemen kaynaşmıştım neden böyle oldu anlamadım son sene herkeste sınav telaşı oldugundan falan mı diye düsünmeye başladım ama bilmiyorum ya 3. Günüydü bugun okulun ve yine kötü geçti yalnız takıldım napmam lazım tek basına kalmak istemiyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Önceki okulunla şu an ki okul arasında farklılıklar olabilir. Yani mesela şimdi gittiğin yer sıradan bir okuldur ama bundan önceki daha üst düzeydir vs

0|0
    0|0
    • 3ay

şu an gittiğim okul temel lise özel yani sıradan bir okul değil

En İyi Kız Görüşü

• Ben gelim knk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eski okulunla yenisi arasında ne gibi fark var

0|0
    0|0
    • 3ay

Eski okulda ilk günden herkes yanıma gelmisti tanısmaya calismisti burda tek bir kisi bile gelmed

• 3ay

insanlar pasiftir ozmn cana yakın birileri diildir

• okuma senden adam olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne alaka şimdi

• 3ay

bilmem puan gelsin xp kasam diye okumadan cevap verdim hemen xp4 olup cinseliğe akmam gerek +1 versene puan gelsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...