Eylül Ekim ayı için tatil önerisi?

Arkadaşlar iş yoğunluğu nedeniyle bu sene tatile çıkamadım.

Eylül sonu Ekim başı gibi tatile çıkmayı düşünüyorum fakat bölge konusunda karar veremedim.

Genelde tek çıkıyorum ve sezonu dahi olsa deniz kum vs 3-4 gün içinde sıkılıyorum.

Tatil düşüncesi benim için şunlardan ibaret:

Şehir, ilçe, kasaba merkezi gezileri

Yayla turizmi

Tarihi kültürel geziler

Vs.

Genelde gittiğim yerlerde fotoğraf çekiyorum ve dolaşmak hoşuma gidiyor.. Bir ilde maksimum 2 gün kalıp çevre illeri geziyorum Tatil süresi ise 10 güne yakın oluyor.

Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• dostum yağmurluğunu al ve trabzona gel ama yazlık biseylerde al yanına buranın havası duygusaldır bir baktın günlük güneşlik bir baktın iki gözü iki çeşme :) dağı taşı yaylaları büyüleyici tam senlik

0|1
    0|0
    • 3ay

Karadeniz Bölgesini seviyorum. Son 3 yıl her sene geldim :) Ordu-Giresun-Trabzon-Rize-Artvin-Batum :)

Bu sene değerlendirebileceğim yeni bir seçenek olmaz ise yine o bölgeye geleceğim. Gezemediğim yerler var :)

• 3ay

Not aldım teşekkürler :)

• 3ay

Rica ederim iyi gezmeler

Kızlar Ne Diyor 1

• kaş, bozcaada, mykonos yurt dışı istiyorsan barcelona ve italyayı öneririm görsel ve mevsimsel açıdan güzel kareler verecektir

0|2
    0|0
    • 3ay

Mikonos değerlendirilebilir bence. Ancak benim vaktim biraz daha fazla. 10 gün gibi bir sürede 3 4 il gezmek daha cazip geliyor.

• 3ay

hmm mantıklı

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayy yanıma gl

0|0
    0|0
Yükleniyor...