Film Tavsiyelerinizi İstiyorum Arkadaşlar...!

Beğenerek izlediğiniz filmleri bekliyorum arkadaşlar..? Benimde size bir kaç tavsiyem var...

Romantik link

Aksiyon link

Komedi link

iyi seyirler arkadaşlar...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Romantik Dram: Kalbine Ses Ver

Biyografi: Tanrıyı Oynayanlar

Komedi: Oğlum Benim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• back to the future series

1|0
    0|0
  • eski bir film ama tavsiye ederim

çılgın hafta sonu :)

1|0
    0|0
  • Romantik komedi : Love Happens, Gece ve Gündüz, Gönül Avcısı, Proposal, Kadın aklı Erkek aklı, Morganlar nerede,

Aşk hikayesi : Pulp Fuction, The Lake House, İncir reçeli, Issız adam, The Adjustment Breau, Beni Unutma, Söz ve Müzik, Mesajınız Var, The Ghost, Body Guard, Aklı Havada,

Bilim kurgu : Başlangıç, Matrix Serisi, Sanctum, Superman, Surrogates, Resident Evil Serisi

Mafya : The God Father Serisi

Aksiyon : Bourne (Serisi), Cranc, Mechanic, 007 Serisi, Inside Man, Taşıyıcı Serisi,

Fantastik / Macera : Transformers Serisi, Iron Man Serisi, Oblivion, Hulk, Watch Man, Pers Prensi, 2012, Prites Carribean Serisi

Biografi : Braveheard, The Pursuit of Happyness, Catch Me If You Can,

Animasyon : Nemo, Up, Neşeli Ayaklar, Spirited Away, Wall - E, Rio, Buz Devri Serisi, Shreek Serisi

Macera : Borsa, Hızlı ve Öfkeli Serisi, Ajan Salt, Tourist, Büyük Hazine Serisi, Mumy Serisi, Limit Yok, Poseıdondan Kaçış, Contraband, İntikam peşinde, Kaçış Planı, Hırsızlar Şehri, 21, The Contractor,

Yaşanmış Hayat hikayesi: The Blind Side, Beyaz Melek, Kanlı Elmas, Terminal, The Last Tunnel, Köstebek,

Gerilim : Akıl Almaz, Kemik Kolleksiyoncusu, 88 Dakika, Zindan Adası, Predators, Saw Serisi vs vs.

Komedi : Kule Soygunu, Oğlum benim

Yahu yaz yaz bitmiyor. Daha sınır yok yazamadığım çok evde 1000 üstü filmimiz var inan kusura bakma aklıma ve elime gelenlerden kesit bu kadar. İyi geceler.

0|0
    0|0
  • Romantik dediğin açmıyor Simge bu site senin mi ?

1|0
    0|0
  • Sen bu sitenin sahiplerinden falan mısın? :))

1|0
    0|0
  • ooo sağol Simge Teşekkür Ederim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...