Öğrendiğiniz ilginç şeyler

Mesela öğrendiğinizde çok şaşırdığınız bir şey var mı mesela ben köpeklerin her şeyi siyah beyaz gördüğünü bilmiyordum

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Geri geri uzun süre de olsa yürüdüğümde terlemediğimi farkettim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Biyokimya dersinde hocamız uyuyan öğrencilerin de dikkatini çekmek için kedilerin poposunu B12 vitamini temin etmek için yaladığnı söyleyince çok şaşırdım.

Halbuki partnerleri için pratik yapıyorlar diye düşünürdüm hep :))

0|0
    0|0
  • Birtanesinin mesaj.larına baktım hep 18+ gelen ve giden gününü buşekilde geçiriyormuş ama hiçte öyle gözükmüyordu hayret ettim

0|0
    0|0
  • aklima gelmedi simdi .

0|0
    0|0
  • horozlar farklı boyutlardan gördükleri için gün içinde öterler

0|0
    0|0
  • bende şimdi öğrendim ilginç

0|1
    0|0
  • yılanlarda görmezmiş ısıya çok duyarlıymış dşyolardı ilginç geldi bana

0|1
    0|0
  • herşeyin kuant parçacıklarından oluşması ve evrenin simülasyondan ibaret olması :)

0|0
    0|0
  • ILS sistemi

0|0
    0|0
  • Salatalığın %96 sı sudur. :)))

0|0
    0|0
  • köpekler nurani varlıkları da görür

0|0
    0|1
  • mesela kızılötesi görenlerde vardı çok ilginç.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mavi renk i sadece baykuş göre bilir katil balinalar tek eşlidir kumrular tek eşlidir şampanyayı keşişler bulmuş şarabı çok çalkalarken sonra en iyi parfumler balina kusmuğundan yapılırmış sıtlanlarda erkekler değil dişiler lidermiş ahtapotlarda 24 saat ciftleşmeden sonra erkek ahtapot ölüyomuş radiasyona tek dayanan canlı hamam böceği miş bazı kurbalar kışın soukda donuyor yazın tekrar salınıyor muş anti firiz varmış doğal insan dünyadaki en pis canlı olduğu tespit edilmiş vücüdünuın her yeri farklı kokduğu için ama günlük duş alanlar varsa ben gibi bu sorun onları kapsamıyor :))))) daha yazayımmı :)

1|0
    0|0
  • kalça kemiğinin betondan daha sağlam olduğunu duyduğumda çok şaşırmıştım :D

0|0
    0|0
  • Penguenlerin çakıl taşı karşılığı sex yaptığını öğrenince baya şaşırdım

0|0
    0|0
  • Zencilerin apandisiti yokmuş,çok ilginç bu bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...