Internetten müzik indirmek cezalı mı ?

müzik indirmek cezalı mı ? ben rock-metal müzikler indirmek istiyorum.siz rock-metalden hangisini dinlersiniz ? indirebileceğim bir ste var mı?

Güncellemeler:
haberlerde görmüştüm artık internttten bir şey indirilmicek gibi br şeyler saçmalıyordu

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya'da çok ağır cezası var ve bazı ülkelerde de öyle... Aslında bakarsan Türkiye'de yine yasak olarak geçiyor ama sadece lafta kalıyor gerçekten bir ceza vermiyorlar... Rahat olabilirsin indirmek serbest... Ares Lite programını yükle bilgisayarına zaten Türkçe ve çok kolay kullanımı var istediğin müzik veya video ismini yazıp indir.

1|0
    0|0
    • ares lite nasıl kullanılıyor ? açılmıyor

• Bak şimdi sırayla gösteriyorum;

1) Programı yükledikten sonra link Arama kısmına geliyorsun ve istediğin şarkı ya da sanatçı adını yazıyorsun

2) Arama sonuçları ekranda çıkacaktır, indirmek istediğin veriye sağ tık yapıp ilk baştaki seçeneğe yani yükleye basıyorsun. link

3) Transfer kısmında % olarak yükleneni gösteriyor. Bu senin net hızına ve şarkıyı indirdiğin sunucunun veri tabanına ve o an indirenlerin sayısına...

• 3) Devamı: İndirenleri sayısına göre değişir.

En sağdaki kontrol paneline girip, transfer seçeneğine gelince orada kayıt edileceği klasör yazar, o klasöre girip indirdiğin veriyi açabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 14

• link al istedigini indir

1|0
    0|0
  • Cezası yok rock-metal pek takılmıyorm :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • youtube dan gir sonra mp3 e çevir

1|0
    0|0
  • yarın neo ıle kodesteyiz :D

2|0
    0|0
  • Eğer ceza verılseydı emın ol suanda burda olmazdım idam sehpasında son duamı etmıs olurdum

1|0
    0|0
  • niye cezası olsun

1|0
    0|0
  • Neden ceza olsun müziğin cezasimi olur

1|0
    0|0
  • haftada 100e yakın şarkı indiriyorum

idamlığım ben o zaman (:

1|0
    0|0
  • mıllet vızır vızır indiriyo ya ne cezası.öle ceza olsa ekonomık buhran yasar ülke:))))

1|0
    0|0
  • metalcore severim...ben indir bişey olmaz :D

1|0
    0|0
  • Yok Cezasız.

1|0
    0|0
  • Evet, cezalı..

Polisler kapıya gelip, copla dövüyorlar.

İndirme sakın..

0|0
    0|0
  • Bu bir kamera şakası mı nereye el sallıyoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...