Türklerin çekmiş olduğu korku filmlerini beğeniyor musunuz?

Türklerin Çekmiş Olduğu Korku Filmlerini Beğeniyor musunuz? Bence çok başarılı işler yapmaya başladılar. Sizin düşünceniz nedir?

0|0
26|10

En İyi Kız Görüşü

• Sene 2009 musallati izledim o günden sonra korku filmi izlemedim gayet etkili ve başarılıydı bence.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• avrupa film deposu iken türklerin çabalaması saçma. rakipleri güçlü.. boşuna çabalıyorlar amatör efektler ile.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• bence tek kelimeyle rezalet, vasatın altı bile değil. Abi Türkler korku filmi çekmesin yaa, ha bak dram olur, aşk olur, tarih olur, komedi de olur ama korku olmaz

0|1
    0|0
  • Dabbe siccin falan güzel

1|1
    0|0
  • bırak ya çok kötü inanılmaz başarısızlar

0|1
    0|0
  • Hiç korkunç değil beceremiyolar korku filmi çekmeyi.

0|1
    0|0
  • Ben bic begenmiyorum yurk korku da pek izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Beğenmiyorum ama korkuyorum :D

1|1
    0|0
  • Hayır ya, perili ev ve büyüden başka birşey yok, ha birde her sinek vızıltısından sonra bilinki korkunçlu karılar çıkacak ekranda

0|1
    0|0
  • Hep aynı konular işlensede bana diğer ülkelerin korku filmlerinden daha korkunç geliyorlar

1|1
    0|0
  • iyi bence. en azından gerçeklere dayalı, cinler falan. yabancı korku filmleri çok komik.

0|1
    0|0
  • turkler korku filmi cekemiyo ki bana komedi geliyo :)

0|1
    0|0
  • beğenmiyorum

0|1
    0|0
  • Hayır berbat hepsi lutfedip izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Emeğe saygısızlık gibi olmasın ama beceremiyorlar bu işi

0|1
    0|0
  • Anca ucharflilerle ilgili seyler yapiyolar ve ota boka ciglik atiyolar korkunc degiller

0|1
    0|0
  • konulari hep dinle ilgili oldugu icin korkutucu

1|1
    1|0
  • Bir kere Dabbe izlemiştim o günden beri izlemiyorum korku filmi. Tamam başarılı çekiyorlar ama sürekli aynı konu anca cin anca cin

0|0
    0|0
  • Ya hepsi inlerle cinlerle alakali ne bilim cok alisilageldik artik.

0|1
    0|0
  • Hayir sevmiyorum

0|1
    0|0
  • ay hiç sevmem ya ne öyle hep aynı konular hep aynı seyler insanı dinen korkutuyorlar resmen kitabımız da görünmez perde var yazıyor filmler de top oynuyorlar resmen mesela 3 harfliler :D

0|0
    0|0
  • Yabancıların yaptığı filmler inandırıcı olmuyor açıkçası ancak Türkler 'de çok fazla abartıyorlar filmleri o yönden inandırıcılığı kaçıyor bizim eserlerimizinde. Ben başarılı bulmuyorum kendimce ama genel olarak yaklasirsak iyi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • İzleyemiyorum ya garip garip büyüler dinden çıkaran laflar ama bikere dabbeyi izlemiştim resmen güldüm bukadar berbat efektler hiç görmedim ben ya yabancılarınkide başlarda biraz korkunç oluyo sonra alışıyoruz korkunç gelmiyo

0|0
    0|0
  • Afedersiniz ama y*arak misali filmler

0|1
    0|0
  • Dabbe izlediğim günden belli uyuyamıyorum evde tek kalamıyorum bile :/

0|0
    0|0
  • Komedi niyetine izliyorum ben😅😅

0|1
    0|0
  • Kendilerini tekrar ediyorlar sanki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi ki bir cin mevzumuz var mk. Hep aynı hikaye. Millet kazık batırır, biz incir ağacının altına işemiyoruz... sen anla.

0|1
    0|0
  • bizim milletin yaptığı korku filmlerine korku filmi demeye utanır duruma geldim gülyabani'den farkı yok gibi amerikanın yaptığı filmlere kıyasla

0|1
    0|0
  • Dabbe serisi hosuma gidiyor bitek

0|1
    0|0
  • Türk sinemasınu başarılı bulmuyorum.

0|1
    0|0
  • Anca cinli perili şeyler yapalar :D

0|0
    0|0
  • Türkler korku ve komedi çekemiyor ancak dramda oldukça başarılılar neden acaba :D

0|0
    0|0
  • Pek inanmadığım için komik geliyor arkadaşlarla gidiyoruz 4kişi altlarına s. çıyor ben de gülmekten yarılıyorum :D

0|0
    0|0
  • Guluyoruz genelde biz :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...