Paradoksa gel? dikkat beyin yakar?

herkes aklına gelen bir paradoksu paylaşsın.
ilki benden;
“Bütün Giritliler her zaman yalancıdır” ( Epimenides bir Giritlidir.) Öyleyse bu söz doğru mudur, yanlış mıdır?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Paradoksların en mantıklısı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kader döngüsü başlı başına karışık bir paradokstur kanka. İzlediğim bir anime den gördüğümü yazıyorum. Bir zaman makinası var şu anki zamanda eviniz basılıyor açılan ateş sonucu en yakın arkadaşınız ölüyor. Sen vurulmadan önce aynı günün sabahına dönmek üzere makinayı kullanıyorsun. Kızı eve götürmüyorsun ama kız yine de ölmesi gereken saatte ölüyor. Şehirdden ayrılıyorsun metroda trenin altında kalıyor. Gizleniyorsunsunuz gökten bir taş düşüyor ve ölüyor. Kaçıyorsunuz sürekli araba çarpıyor yani ne yaparsan yap kader paradoksundan kurtulamıyorsun. Ya da ecel mi desem bilemedim. Sonunu anlatmaya ve anlamaya beyin yetmez :D

0|0
    0|0
    • 2ay

steins gate mi bahsettigini izlemedim ama cok yok sanirim bu konuda anime

• 2ay

@CauchyShwarz re-zero hajimeru ısekai seikatru
      code geass
      one outs
      death note bunlar istediğin tarzda
      hajime no ippo
      kuroko no basket
      ninja scroll movie
      91 days bunlarda tavsiyem hayırlı günlr

• 2ay

aldım listeye teşekkürler sana da

Kızlar Ne Diyor 1

• "Tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir." (Socrates paradoksu)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir öğretmen öğrencilerine sizi haftaya hiç bilmediğiniz bir günde sınav yapacagım der ama öğretmen sınavı cuma günü yapamaz çünkü cuma gününe kalırsa sınav perşembe çıkısından belli olur aynı sekilde perşembe günü de yapılamaz çünkü carsamba çıkısı cuma günü yapamayacagından perşembe günü de tek seçenek kaldıgından aynı sekilde perşembe de yanar carsamba günü de yapamaz çünkü salı gününe kadar yapmazsa perşembe ve cuma yapamayacagından yine sınav günü tahmin edilmiş olur hoca sınavını salı günü de yapamaz çünkü pazartesi yapmazsa Çarşamba perşembe cuma günleri yapamayacagından salı günü de tahmin edilmiş olur salıdan itibaren tüm günler sınavı yapamayacagından ptesi kalıyor ptesi de yapamaz çünkü diğer 4gün yapamayacagından ptesi de tahmin edilmiş olur sonuç olarak hoca sınav yapamaz

0|0
    0|0
  • C şıkkı imam hatipler kapatılmalı

0|0
    0|0
  • Birinden nefret edebilecek kadar çok sevmek bence paradoksun dibidir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...