Bugün Kralın Doğum Günü herkes görüşlerini paylaşabilir?

29.08.2016 Bugün Pop'un Kralının Doğum GünüBugün Kralın Doğum Günü herkes görüşlerini paylaşabilir ?Michael Jackson'dan hayatından değilde başarılarından bahsetmek istiyorum. O sadece popun kralı değil ayrı zamanda diğer müzik türlerininde öncüsü Break Dance'ta birçok kişi onun danslarını örnek alarak dans etmeye başlamıştır. Sadece Sesiyle değil danslarıylada çok popülerdir. O ayrıca bir rekortmendir.Size birkaç Michael Jackson'nın Emeğinin karşılığında kazandığı ödüllerden bahsetmek istiyorum.
- Amerikan Müzik Ödülleri= 26
- Billboard Ödülleri=86
- BRIT Ödülleri=17
- Grammy=13
- RIAA Ödülleri=100
- MTV Ödülleri=75
- Guinness Ödülleri=31
Evet arkadaşlar bunlar sadece kazandığı ödüllerin bir kısmı tam tamına 739+ tane ödülü vardır. Yaşamadığı halde hala müzik ödüllerine aday oluyor.
Sırada Michael Jackson hakkında bazılarının bilmediği 5 şey
- O Dünyanın en tanınmış kişisi
- O Dünyada en çok hayranı olan insanı 1 milyarın üstündedir bu neredeyse Hindistanın nüfusu kadar
- O Hala kırılmamış dünyada en çok satılan albüm satışı ondadır. 750 milyon tane albüm satışı yapmıştır.
- O dünyada en çok resmi çekilen ve bulunan insanı
Evet arkadaşlar sonlara geldik kimi zaman bazı söylenimlerle gündeme geldi ama o parıltılı şöhretin en mütevazı insanlarından biri o herzaman yaptığı işin en iyisi olmasını isterdi zaten öylede oldu yaptığı şarkılarının 35 tanesi 1 numara oldu hepsi bir numara ama 35 şarkısı her ülkede zirveye oturdu daha çok yazmak isterdim ama 7'den 70'e herkesin hayranlıkla izlediği insan ne yazıkki şu an hayatta değil. Rekorlar kitabında en çok müzikle ilgili ve diğer şeylerde en zirvede Güle Güle kral bize bıraktığın eserler için tekrar teşekkürler. Çocukların geçinmesi için yayınlanmamış ve hepsi birbirinden değerli 200'e yakın şarkı bırakmıştır. Zamanı gelince çocukları yayınlatıp parayı alabilsinler diye o öldüğü zaman bile en çok kazandıran kişi seçilmiştir. O benim ve diğer insanlar gibi müziği ölümsüzdür. 1958 - ∞

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Eline sağlık öncelikle😊
    Tüm ama tüm şarkılarını seviyorum, yeri ayrı olan şarkıları da bir o kadar fazla bende.
    Hakkı'nda çok fazla şey okudum. Onun ruhunu anladığımı düşünüyorum.
    Müthiş bir yardımsever, hümanist...
    Sadece müziği ve dansı değil, şahsiyet olarak da örnek alınacak biri o!

0|1
    0|0
    • 3ay

Rica Ederim keyifli okuduysan ne mutlu bana bu yazıyı uzatsam sabaha kadar bitiremezdim. Bir kraldan daha çok yardımsever, insanlar için özellikle çocuklar için birşeyler yapmaya çabalıyor o bize eşsiz müzikleri bıraktığı için çok şanslıyız. Hala müziklerini dinlerken onunla aynı mutluluğu paylaşıyorum. Çocuklarıda böyle babaları olduğu için gurur duymalı daha çok sahip çıkmalı diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• ne diyim stardi kaydi gitti iste yazik

0|0
    0|1
  • Take me to a place without no name ✌

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...