İç mimarlık ve çevre tasarımı

İç mimarlık ve çevre tasarımı okusam işsiz kalır mıyım?

1|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Muhakkak bir iş bulursun, gerek Türkiye'de gerekse yurtdışında. Ama, kabiliyetlerini geliştirirsen, çok iyi bir iş hayatında olabilir. Seviyor ve istiyorsan, oku o bölümü, keyiflidir. Ben inşaat mühendisliği okudum. Memnun musun diye sorarsan, memnunum tabii ki, şükürler olsun. Ama, okurken ve mesleğe ilk başladığım bir iki yıl boyunca fena sıkılmıştım. Hep mimariye neden yönelmediğimi sorgulamışımdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşım merhaba,

İşsiz kalır mıyım endişesiyle başladığın her okuldan mezun olunca işsiz kalırsın...

Hangi meslek dalı, hangi okul olursa olsun, ben bu işin en iyisi olacağım mantığı ile yola çıkıp, bu hedef doğrultusunda çalışman gerekir.

Aksi halde, daha yolun başında böyle endişeler taşıyorsan hiç 4 senene yazık etme, git evlen, kocan ne getirirse onunla idare et...

0|0
    0|0
  • bak iç mimarlık okumak isteyenlere tavsiyeler üzerine bir yazı yazmıştım okulu bitirdikten sonra. iyice oku herşeyiyle anlattım. link

0|0
    0|0
  • İlk işe girmede her zaman tanıdık faktörü önemli rol oynar.

Sonrası senin iş bilgine becerine kalır.

Bahsettiğin bölümler için sadece bilgi yeterli olmaz. Hayal gücün, kaleminin de iyi olması gerekir, diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İşsiz kalır mıyım mantığı yerine kişinin sevdiği işe yönelip en iyiyi yapmaya çalışması olumlu sonuç doğuracaktır. İç mimarlık çalışıp uğraşanlar için iyi bir meslek, ancak okumak için okuyan ve başarılı olamayanlar da mevcut

0|0
    0|0
  • tanıdığın yoksa her alanda aç kalırsın :)

0|0
    0|0
  • Sen oyuncaklar diyarina geri don kulina :)

0|0
    0|0
  • kalmassın oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben inşaat firmasında çalışıyorum okulun bitince seni işe alırım :)))))

1|1
    0|0
  • Hangi bölümü okursan oku çalışmak istiyorsan ve azmin varsa işsiz kalmazsın. Yaparken mutlu olacağın bir iş seç ömrünü geçireceksin sonuçta

0|0
    0|0
  • Kalmayanlar var. (Torpile bağlı)

0|0
    0|0
  • sen bitir görevini yapmış ol gerisinede dua et bekle, tebdil senden takdir Allahtan

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam mimarlik okursan Avrupada oku ozellikle Belcikada calis cunku en iyi parayi burasi veriyor ve mimarlara ihtiyac cok burada.

0|0
    0|0
  • İç mimarlık okuyacaksan yetenek sınavı ile alan üniversitelere girmen lazım ki mezun olduktan sonra iş sıkıntısı çekmeyesin . Mimar Sinan olsa havada karada işin hazır zaten ..Onun harici özel üniversiteden mezun olursan iş bulman zorlaşabilir .

0|0
    0|0
  • güzel bir bölüm bence okumalısın yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...