Kedi,köpek arasındaki anlayış farklılığı hakkında

Bilmem denediniz mi? Kedi yavrusunu annesinin yanından almaya kalktığınızda izin vermez kızar size.

Ama köpeklerin yavrusunu almaya kalksanız annesi sadece bakar nereye götürüğünüze.

Sizce sebebi nedir?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü köpek daha insan sever bir canlı. Sahibini önemser. Kedigiller daha vahşi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• biz yanına yaklaşamıyorduk köpeğin yavrularının.

0|0
    0|0
  • O korumaa içgüdüsü hepsinde var ilk başlarda ama güven önemli.

Köpek de izin vermez emzirirken özellikle yavrusunun ellenmesine

10 günlükken ben kedimin yavrusu elime alıp bırakıyordum şuanda 46 günlük hala emziriyor herhangi bir şey yok

0|0
    0|0
    • eline alıp bırakıyorsun ama bırakma bakalım peşinden annesi geliyor mu gelmiyor mu:)

• huzursuz etmem ki zarar vermeyeceğimi de bilir kedim anne olan 3 yaşında 50 günlükken gelmişti elime, yapacak olan ilk aldığım seferde de yapar, ben köpeğimin de kedimin de mama kaplarını yerken alır bırakırdım alışana kadar melül melül bakarlardı yüzüme.

• kedi nankör ya hani annesı gidince gelmemesınden korkuyodur muhtemelen..

köpekte sadık oldugu için anneciği rahat ;)

0|0
    0|0
  • cunku kopek yabani dgl insana kedi insana kolay kolay alışmaz.kopekler imsana gvenir

1|0
    0|0
  • Aaaa cıkar su kediyi şurdan

0|0
    0|0
    • Ben sokmadım ki kendisi oturuyor, keyif onun keyfi. Çıkmak isteseydi kimse tutamazdı onu zaten

• İnsan mı dedin ? Cık insan degiller onlar

• ay ikisinide yerimki.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben eniklerin yanına gidince anne - baba beni kovalıyordu. Uysallıkla alakalı bir durum sanırım

0|0
    0|0
  • kediler yavşak işte ) köpekler mağrur ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...