Hiç Tiyatro Gösterisine gittiniz mi?

Hiç gittiniz mi? Bu sene yerli Tiyatro Gösterileri sergilenecek olmasına kızanlar "Sanat Evrenseldir" yorumu yapanlar, gericilikle suçlayanlar hatta Yobazlaşıyoruz diyenler. Kaç defa Tiyatroya gittiniz? Hatta sorunu şöyle de sorayım en son hangi Gösteriye gittiniz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• ilkokulda okul götürmüştü ondan sonra hiç gitmedim :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• evet eskiden çok sık giderdim

1|0
    0|0
  • Gitmeyen yoktur sanirim

1|0
    0|0
    • 3ay

İlkokul, Ortaokul, Lise müsamerelerini saymazsak gitmeyen çok var.

• 3ay

Hiç mühim değil. Benim çevremde ısrarlarıma rağmen götüremediğim çok insan var. :) O yüzden eminim gitmeyenler olduğuna...

• 3ay

Israra ragmen gelmeyenlerde mi varmis pardon ama kafa gidiyo benim yeterli calismalar yapilmiyo mu acaba Şu an bir güldür güldür show en cok izlenen programlar arasinda mevzu ne ben anlamadm hala:)

Kızlar Ne Diyor 2

• kardeş bunun tiyatroya gidip gitmemekle ne alakası var. Hiç tiyatroya gitmeyen birinin şimdi tiyatroya gideceği tutmuş olamaz mı? Nasıl bir zihniyet ki her türlü dayatmaya kuzu kuzu razı oluyorsunuz? tercih benimdir ister yerli tiyatroya ister yabanci tiyatroya giderim. biz yerli tiyatroya karşı cikmiyoruz bizim istedigimiz ikiside olsun ben şahsen kültür biriktirmeye çabalıyorum kendi çapımda ama her ne sebeptense bir şekilde elimden alınıyor bu imkan

0|0
    0|0
  • Gittim. Cook ama sıkıldım neredeyse hepsinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...