Sizin soru yazacağınız yoktu merak ediyorum benim gibi az müzik dinleyenleriniz var mı çokta sevmeyen?

orda burda herkes gibi kulaklıkla müzik dinlemem! erkek arkadasımla tartışınca veya ayrılınca dinlemem ya akıl var mantık var insan daha kötü oluyo zaten! başka aklıma gelmiyo nese sonuç olarak çok dinlemem var mımerak ettim benm gibi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Okulda otobüste,yolda,sokakta müzik dinlemeyi sevmem.Dinlersem odamda dinlerim.Ama müzik ruhun gıdasıdır...

1|0
    0|0
    • bende hiç dinlemem değil ama heryerde gördüğüm müziğe olan ilgi alaka kadar büyük bir olay gelmiyoda bana ondan ruhumada gıda olmuyo ki ben anlamadım

• aynen anlaşılmak güzel

• Güzeldir...

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatım Müzik...

1|0
    0|0
  • Eskiden bende dinlemezdim ta ki rap'le tanışana kadar.

1|0
    0|0
  • Ben çok dinlerim, müzik tutkunuyum adeta..

0|0
    0|0
  • müzik dinlemek iyidir slow dinleme sende neşeli müzikler dinle

0|0
    0|0
    • müzik ruhun gıdasıdır demişler okdarda bana yaramıyo ama napalım benim gbide yokmul baksana herkesde seviyo

• öyle sever bence sende sevmeye calıs müziksiz hayat geçmez

• çok dinlemeyen illa ki vardır ama hiç dinlemeyen yoktur :)

0|0
    0|0
    • evet ama varsada burda değildir zaten;)

• müzik dinelmiyorum diye sanatsal bir yapım olmadınımı sandın yoksa :)

• demek ki yeteneğin buna yönelik senin başarılı ama :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece uzun yolculuga cikacaksam. evde de bir sarkiyi merak eder acarim onu dinler kapatirim.saatlerce dinlemem. disari cikarken kulaklik takanlari alkislamak istiyorum muzik dinlerken kafam tamamen muzikte olur bana hissettirdiklerinde baska hicbisy dusunmem kirmizi mi yand yesil mi anlamam.d hele birde ders calisirken dinleyenler yok mu

1|0
    0|0
  • Dışarı çıkıcaksam kulaklık olmadan asla :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...