Burçların gerçekliğini ispatlayabilir misiniz?

Evet ispat edebilir misiniz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bu konuda sunu duydum bir gun oeygamber efendimize sirmuslar dunya neyin uzerinde diye baligin demis sonra baska biri bir daha sormus boga demis baskasi sorunca oglak demis bn boyle biliyorum burclar dogru gunluk burc yorumlari falan gercek degil burc kuranda da geciyo

0|0
    0|0
    • 3ay

onu kim dediyse onun ak. lini s. ikim ne zaman demis peygamber efendimiz oyle bir sey

• 3ay

arastirabilirsin hatta burclar kuranda da geciyo yani o hikayeyi bn birinden duydim gercekliginden emin degilim ama. burclar gercek

En İyi Erkek Görüşü

• ispatlayamam çünkü gerçek degiller ve insanların bu kadar bilimden yoksun olmaları çıldırtıcı bir şey :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şu ana kadar tanıdığım herkesin burcunu doğum tarihini bilmeden bildim. Karakter analizi yapabiliyorum. Eğer yıldız haritasına bakarsan sende gerçek olduğunu anlarsın çünkü o haritada seni tarif ediyor ve yüzde 90 doğrudur.

0|0
    0|0
  • Koç burcunun bütün özelliklerini taşıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• burçlar hurç gibidir. içine bir sürü şey tıkarsın sonundada fermuarını kapatırsın bir köşeye atarsın...

0|0
    0|0
  • İnanmıyom ki

0|0
    0|0
  • Kanka bazı özellikleri ile karşılaşabilirsin misal ben koçum bencillik var inatçılık var

0|0
    0|0
  • Allah tabiatı anlamamız için kurallar koydu. Prwki ya kişileri anlamamız için kural koymadı mı?

1|0
    0|1
  • Bu kadar da cahil olunmaz ki yorumlari okudum hayattan sogudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...