Yaaa nasıl geri getiririmm??

yanlışlıkla bilgisayarımdan web cam ayarlarımı sildim programı kapattım nasıl yüklerim tekrar internetten indiremem mii

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayara laptoba yani bak yazar üstünde modeli de yazar kitapçığından bak olmadı ordaki modeli resmi sitesinden gir indir

0|0
    0|0
    • mobee marka zaten dayımın eski netbooku kullanma klavuzu yok sitesi saçma perişanım resmen

• rahatsız etme şekline bağlı:) şaka bir yana müsait olduğumda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

• you are welcome by the way

Erkekler Ne Diyor 8

• Web cam programını tamamen bilgisayardan kaldir. Sonra web cameranı bilgisayardan cikartip yeniden tak bilgisayarin webcam programını taniyip internet uzerinden otamatik olarak yüklere bilir

Eğer bilgisayar otamatik olarak yükleme yapmazsa web cameranin bir cd si olmasi gerek web camera alirken yaninda yani kutusunun içerisinde olur o cd ile kurmayi dene oda olmazsa.

Google.com sitesinden webcaminin markasini modelini yazarak setup dosyasini bula bilirsin.

Eğer webcameranın setup dosyasını bulamazsan benim yorumum altina webcaminin markasini ve modelini yaz ben sana bulur ve setup dosyasini indirme linkini buraya yazarim. :l

0|0
    0|0
  • önceki tarihe geri döndür

0|0
    0|0
    • onu nasıl yapacağımı bilsen yıllardır bilgisaayr kullanrm bir öğrenemedm gitti

• webcamının markasını modelini ve driver yaz, driver denir onu yeniden yüklücen programa yüklersin olur biter çıkar karşına yüklersin

0|0
    0|0
  • denetim masasından silmediysen duruyodur hala

0|0
    0|0
  • eski programın adını ya da webcam markasını internetten arayıp indirmen gerekli

0|0
    0|0
  • hallettin mi sorununu devam ediyor mu

0|0
    0|0
  • Bilgisayarın marka ve modelini ya internete driver ara

0|0
    0|0
  • webcam markasını arat indir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0