Bir müzik yarışmasına katılsanız slow mu yoksa hızlı bir şarkınızı mı söylerdiniz?

Kendinize ait slow ve hareketli şarkılarınız olsa müzik yarışmasına slow bir şarkınız mı yoksa hızlı bir şarkınız ile mi katılırdınız görüşlerinizi bekliyorum?

• Slow şarkı
    58% (48)63% (26)60% (74)Oy Ver
  • Hareketli şarkı
    42% (35)37% (15)40% (50)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben slow şarkılar yazarım ve onları mırıldanmayı çok sevrim sesim yok olsaydıda piyasaya atılmazdım hobi buda güzel

0|1
    0|0
    • 3ay

Onları mırıldanırım diyorsun şarkılar yazıyormusşun yani müziği var demekki söz ya da müzik olarak değerlendirmeyi hiç düşünmedinmi peki? benim onlarca şarkım var bir gitarist bulabilirsem çalışmalar yapmak istiyorum olmadı henüz karar veremesemde şarkılarımı değerlendirmek için girişimde bulunmayı düşünüyorum.

• 3ay

Sağolasın kardeşim umarım sende değerlendirirsin sözlerini şarkılarını muzik evlerine felan git boş vakitlerinde bakarsın birşey değişir hiç belli olmaz bu işler

• 3ay

aslında değerlendirmekten ziyade müzik eklemek istiyrum ve bunu kendim çalıp eklemek istiyrum umarım bunu birgün başaşrırım teşekürler

Kızlar Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• slow

0|1
    0|0
  • bir müzisyen olara derimki; kendinize ait tanınmamış bir şarkıyla bir yarışmaya girmek büyük bir risk almak demektir ! slow ya da hareketli olması birşeyi değiştirmez tabiki slow şarkılar duygu aktarımını pozitif etkiler ama riskli tanınmış bilinen bir şarkıyla ilkderece alınmalı

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayat bir risk değilmi zaten birçok kişi tarafından sevilmis bir şarkım var başkasının şarkısını niye söyleyeyim sesimle degil bestelerime ve sözlerime sonuna kadar güveniyorum hiç şimdiki şarkılar gibi saçma sözleri yok birşeyler anlatabiliyorlar.

• 3ay

Gelistiriyorum zaten orgda notasız olarak şarkılar çalabiliyorum eğtim alarak veya kendim basarak zorlayarak piyanoya bile geçebilirim müzik kulağı var bende sende durum ne?

• 3ay

Müzik nasıl bir kumar küstahlığı affetmez derken ne anlatmaya çalıştın yani

• Slow söylerim.

0|1
    0|0
  • Slow şarkı

0|1
    0|0
  • Hareketli bir şarkı söylerdim. Aynı zamanda gitarı da ben çalardım. Eğer çalabiliyo olsam
    Led Zeppelin - Stairway to heaven çalıp söylerdim kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Rock söylerim.

0|0
    0|0
  • Cıstaklı şarkılar

0|0
    0|0
  • Ayşe önal- kırcan mı belümü

0|0
    0|0
  • Katılmayı düşünüyorum Ahmet Kaya olabilir