Türkiye'de yaşamaktan mutlu musunuz ?

Herkes farklı şehirlerde, ilçelerde kısaca farklı yerlerde yaşıyor ve yaşadığı ve Türkiye'de gördüğü yerlerden aldığı haz ve birikim ile Türkiye'ye bakıyor, peki siz Türkiye'ye nasıl bakıyor sunuz ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• İdare eder

0|0
    0|0
  • 75 milyonun en mütevazi şekilde söyleyecek olursak 40 milyonu gereksiz nasıl sevilir ki böyle bir ülke :/

1|0
    0|1
  • eğitim, hastana,adalet, insanlık yerlerde sürünüyor

misal bugun 12 yaşında kardeşimi ing hocası 2 tokat patlatmış

yarın gidip sınıfın içinde banada vur bakalım dememle birlikte kafayı koycam hödüğe görsün bakalım dayak nasıl atılıyomuş mısngim

0|0
    0|0
    • Yapılan hataya ortak olmak kadar büyük bir hata daha yoktur.o hata yaptıysa sende yapmak, kardeşini hastaneye götür darp raporu al, sonrada MEB'e şikayet et, onlar gerekini yaparlar.

• öle iz falan yok sallamış tokadı aptinin evladı, sabaha hallederim bundan sonra uyarı bile yapamaz

• Peki madem sen bilirsin kardeşim :)

• Türkiye vatanım olduğu için mutluyum turkiyede olmayı seviyorum herşeye rağmen.

0|0
    0|0
    • Herşeye rağmen derken bu ikilemin arkasında yatan bir mutsuzluk kol geziyor ama :)

• Türkiye'yi sevmek illa TR'de yaşamak demek değildir ama, yine Fransa'ya gidip ülkeni sevebilirsin, sadakat bambaşka bişeydir.Evet o yaşanan özel dediğin olaylardan bende memnun değilim, sırf TV'yi açıp bazı insanların yüzünü görmemek için bile buralardan gidesim geliyor inan.

• Evet haklısın ülke sevgisi varsa yaşadığın yerin pek bir önemi yok.tabiki

ama gitmek ülkeyi terk etmekte pek akillica değil içinde bu ülke varsa ben bu ülkeyi havasını solumak isterim. Zaten tv bir bakımdan insanı soğutmuyor değil bu neden oluyor bizim medya karaliyor resmen ülkeyi hep kötü olayı kurcalıyor birazda ülkeye saygı duymdiyorlar Turkiyede hiç mi iyi olay yok bir kerede iyi birşeyi kurcalayan sonra diyorlar avrupa gibi olamayız bunu kendi elleri yapıyorlar

• yok mutlu değilim yurtdışında yaşamak isterdim ekonomosi daha iyi olan bir ülkede

0|0
    0|0
    • Mesela nerede yaşamak isterdin, TR'de aldığın ücretten memnun değilsin sanırım.

• Hmm o zmn England Şart :)

• ben denizlere dik dağların olduğu yer yer parçalı bulutlu coğrafyalarda kaybettim gençliğimi diyen insanlar var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...