Hiç kazıklandınız mı?

Evet arkadşlar geçenlerde bir yemek firmasında yemek yedim ve 1 porsiyon köfteye 30 lira ödedim. Kazıklanmış gibi hissettim. Birdaha yemem orda dedim kendi kendime.. sizin de var mı böyle kazıklanmışlığınız :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir iskender ya da mantıya 20, 25 Tl verdiğim oldu yalnız gittiğim yerden kaynaklı bir şeydi ve biliyorum öyle olduğunu o yüzden kazıklanmış hissetmedim kendimi :) ama birisi borç ister önemli değil lafı olmaz borç filan değil dersin sonra bir bakmışsın adam arkandan enayi diyor. Birde kazıklamaya çalıştılar ama başaramadılar aklıma geldikçe nasıl insanlar var diyorum.

Bir gün pastahaneye gittim küçük pizzalar var bilirsin onlardan aldım bir kaçta ufak tatlı aldım alman pastası gibi, toplam 11 Tl tuttu, o zamanlar kredi kartı vardı annemde onu almıştım evden adama uzattım kartı post makinesine 111 olarak giriş yaptı, bende bunu gördüm ve adama abi bak 11 olacak dedim, gözümün önünde yazıyor oda bana yok o öyle çıkar 11 Tl geçecek dedi, neyse tamam dedim fişi aldım dışarıya çıkınca baktım 111 Tl yazıyor, şaka gibi adamada 2, 3 kez söyledim abi yanındaki sıfırları görmüyor musun 11 değil diye... Sonra geri girip söyledim yarım saat beklettiler post cihazından anlayan birisi varmış onu bekliyoruz çıkarken ağzıma geleni söyledim adama bakmıyordum ama anlamıştır ona söylediğimi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Marka ver.

0|0
    0|1
  • ayda 1 kere gittiğimiz bir mekan var bir adam çıkıyor sırf onu dinlemeye gidiyoruz her gidişimiz de kazık yiyoruz alıştık artık :D

0|1
    0|0
    • bile bile lades :D

• olabilir tabi biz biracıyız :)

• benden kolpaya bir bira link :D

• 30 liraya kaç aç doyurulur? Yazık gerçekten.

Üzerine bir bardak soğuk su içseydin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilerek kendimi kazıklatıyorum ki kazıkçıları bu şekilde tespit ediyorum

0|0
    0|1
  • Seninki kazık falan değil, resmen minare yemişsin. İtiraz etmedin mi ? Altın kaplama tabaklarda mı servis yaptılar ?

0|0
    0|0
    • salatayı ücretsiz diye yedirdiler sözde... maksat tadım bozulmasın diye kredi kartından çektik artık

• ahh bugün kola içtim eminönünde 5 lira aldı içime oturdu :( gençler bu arada konya'da yemek yemeden önce kaç para diye sorun benden söylemesi :D

0|0
    0|0
  • Çokkkkkkkkkkkkk ölümüne kazık atiyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...