Yahşi Cazibe dizisindeki azeri dili hakkında ne düşünüyorunz?

cazibenin konuşması size guzel mi geliyor ? anlayabiliyomusunuz dediklerini?azeri olan varsa kullanılan kelimeler duzgun telaffuz ediliyor mu?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• ya comiclik bence arada bakiyorumda cazibe hic tam azerice konusmuyor yarim yapalak diyor tam deyill

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• azerbaycanli kardeslerimi severim bana konusmalarida cok sempatik gelir o yüzdende dogal olarak cazibe nin konusmasida cok hosuma gidiyor anlamaktada herhangi bir zorluk cekmiyorum :)

I Love Azerbaycan (L) :D (onlarda Türkiye icin herzaman böyle jestler yaptigi icin bende yapayim dedim) :)

1|0
    0|0
  • bana dizi itici geliyor yani normalde o kadar süre içinde İstanbullu insanlarla yaşanıp azeri kelimelerin Türkiye Tükçesini öğrenemez mi? sitedeki azeriler bile öğrendi

0|0
    0|0
  • iyidir iyi

0|0
    0|0
  • çok çakma duruyor

0|0
    0|0
  • Hayir hayir kesinlikle...bazi sozler dogru evet ama genler olarak uydurmuslar cogu seyi..Akillari sira komik falan yapacaklar..hicte komik degil bi kere..bir azeri olarak diyorum..Cazibenin konusmasi hic iyi degil..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslında gerçek Azerice olmamasının sebebi diziyi izleyenlerin anlamakta güçlük çekmemeleri .

1|0
    0|0
  • hayır o gerçek azerice değil. öyle konuşulsa kimse anlamaz ya da çok az kişi anlar.

0|0
    0|0
  • Hiç de bizim azeri prof. gibi konuşmuyor.. Aksan farkı mıdır dizideki dilin çakma oluşudur bilemedim ama yıllarca duyduğum dilden daha farklı geliyor kulağıma.

0|0
    0|0
  • Evet güzel konuşması,ama nekadar doğru konuşuyor bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...