Arabada sevgilinizle film izler miydiniz?

arabada sevgilinizle kendi sinemanizi kurup yorganlari cekip film izler miydinizz?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ev varken neden arabada izliyim ama ev yoksa sakin bir ortamda güzel olabilir yoksa gelen geçen napıyor bu manyaklar demesin

0|0
    0|0
  • yok ya arabada okadar rahat edemeyiz ki, evde izleriz daha iyi :)

0|0
    0|0
  • evet izlemiştik bi kere güzeldi :)

0|0
    0|0
  • Ev varken arabada niye izleyeceğiz

0|0
    0|0
  • Öyle bi ihtimal warsa hemen uygulanmalı :)

0|0
    0|0
  • güzel olur

0|0
    0|0
  • İlle bir romantiklik. İyi de arabanın için de yumulmuşken dışardan geçen vatandaşlar ''-bunlar aşık romantiklik yapıyorlar ahh ne sevimliler'' demiyorlar. Hele ki polis direk karakola çekiyor.

Yani kısaca bu iş yaş.

0|0
    0|0
    • Polis kimlik kontrolü yapar , sabıka yok ise hiçbir şey yapmaz devam eder .

• Kimlik kontrolü yapıldı, kimliğim yanımda olmayınca karakola çektiler. Tc no kabul etmediler.

• İzlerdik de nerede öyle sevgili be abicim? Sinemaya götürmeye üşenir benim bulduklarım, peheey.

0|0
    0|0
  • oooo suppperrrrrrrrrrrr olurdu cook romantikkkkk o ben arabada film harika

0|0
    0|0
  • bn arabada rahat olamam yaw yayılmam lazım ayaklarımı falan uzatmam lazım :d

0|0
    0|0
  • güzel olmaz ev ortamı güzel soyle gögsüne uzanıp izlicen :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arabada çok rahat olamazsın , bir yerlerin ağrımaya başlar ambiyans bozulmasın diyede ses çıkarmazsın , alman gereken zevk eziyete döner .

Fikir olarak güzel ama uygulamaya gelirsen pek ağrılı olur .

0|0
    0|0
  • Şöle olur anca. Deniz kenarına park edeceksin. Arka koltuklara geçip film izleme aşamasına geçilir. Tabi arabnın sınıfa önemli. Üst sınıf bir araçsa rahat olursunuz. Orta sınıfsa uzun sure duramazsınız. Alt sınıfsa Evde izleyin :D

0|0
    0|0
  • Evet izlerdim güzel fikirmiş hehehe..

0|0
    0|0
  • araba sineması olsaydı olurdu . ama ufak ekranda olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...