Elektro gitara yeni başlayan için hangi model uygundur?

Elektro gitara yeni başlayan için hangi model uygundur ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• istanbuldaysan -taksim tünel piyasasını bir gez.Benim sana önerim: 300-400 -500 liralık bir gitar yeter sana.Ben ilk başlarken jacksonla başladım ama öğrendim.Sen öğrenebilceğim diyorsan müzik kulağına güveniyorsan o zaman parana da kıy bütçeni biraz aş derim. link

Schecter marka gitarları öneriyorum sana düşünmeden al bütçene de uygun modeller var

0|0
    1|0
    • Fender gibi bir marka olmasada orta seviyede bir gitarla başlamak istiyorum çok yüksek fiyatlardan bahsediyor öğrenciyim :D bu iş için en fazla bin lira ayırabiliyorum işimi görür mü bu fiyatta alacağım gitar ve amfi sence

• ne demek olamadım pek ama müzik mağazalarına gitmende yarar var

• link bende ihtiyaç fazlasından gitar var ilgini çekerse alman malı orjinal elektro

Erkekler Ne Diyor 1

• ibanez grg170dx,yanına da marshall mg10 bir süre götürür seni.İyice çalmaya başladıktan sonra onları satar,üste para koyar sağlam ekipman alırsın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 250-300 liralık olanlar işini görür ya da 2.el alabilirsin ankaradaysan karanfilden bakın derim

0|0
    1|0
    • senin sözlerini ve davranışlarını yaşına veriyorum tatlım ,kezban bir insan ismi fakat sen bunu bir oyun sanarak yermeye çalışıyorsun ama vazgeç hiç hoş bir oyun değil git otur bebeklerinle oyna burayıda meşgl etme

Yükleniyor...