Felsefe nedir kendi görüşleriniz nelerdir?

Yaratılıştan bu yana herşeyin temelinde var olan sorgulama, merak, yargılama ve kendisini bulmasının sebebi ve yaşamına anlam katıp kolaylaştırmasıdır felsefe bir merak ve düşünme sorgulamadır kısacası
Peki size göre

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Kafayı yiyorum felsefe yaptikca yasami ölümü sorguladikca. Cok farkli ama guzel bişey

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• felsefe, insan zihninin üzerinde düşündüğü tüm soru ve sorunlarla ilgilenir. bunlarla ilgili akıl yürütür, yorum yapar ancak hiçbir konuda son sözü söyleyip, noktayı koymaz.

0|1
    0|0
    • 3ay

Kapalı bir kutunun icinde yapar çünkü bu dediklerinizi cok sevdigim bir insan söylemisti ve cok hosuma gitmisti

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana katiliyorum

0|1
    0|0
  • Ha bire Allahın varlığını sorgulayıp duran ve daha kendi ürettiği teorileri ispatlayamayan boş bilgi yığınından başka bili değil
    bana göre

0|0
    1|2
    • 3ay

Felsefe ile dogru şekilde dusunup sorgulayam insan

• 3ay

O sana guzel bir sekilde açıklama yapıp kendi düşüncesini ayni senin gibi sunarken sen ise sacma salak sekilde aşağılamaya çalışıyorsun bir basitçe

• 3ay

Beyninin ne kadar sığ olduğu nasılda belli gizli. O cümleleri kurarken de anlayabileceğini ve anti tez oluşturabileceğini pek sanmıyordum, beni yanıltmadın. Sen ve senin gibi insanlar tartışma esnasinda ortaya geçerli argümanlar sunabilmek yerine karsi tarafa hakaret edip olayi kendi lehine çevirme cabasinda bulunurlar. Hadi sen git ilmihal falan oku boşver felsefeyi, senlik değil.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorgulama guzeldir. Davar olmazsin. Yasamin bazi sirlarina ulasirsin. Fakat ne yazik ki aciz beynimizin algilama gucu bir yere kadar. Zaten daha kendi varligini bile ispat edemiyor akil

0|1
    0|0
  • Bir insanın yaşama biçimidir
    Bana göre

0|1
    1|0
  • işsiz kişilerin kendını iş sahibi yaptgı insanın basına ne gelirse meraktan geldigini kanıtlayan dır

0|1
    0|0
    • 3ay

İnsanın başına meraktan hersey gelir merak eder iyilik gelir merak eder... gelir önemli olan neyi ve nasıl merak ettiği bana gore 😂

• 3ay

sonucta hepsı merak olarak bulunmus birşey :))

• Boş iş = felsefe

0|0
    0|1
  • felsefe dinden cikmadir:)

0|0
    0|1
  • Sorgulamak sorgulamak sorgulamak

0|0
    0|0
Yükleniyor...