Kapat

Kendinizi sosyal buluyormusunuz?

sosyellesmek icin neler yapiyorsunuz

sinama,tiyatro,gezi turlari vs. Onerilerinizi ogrenebilirmiyim?

Eger hayatinizi maroton buluyorsaniz sebepleri nelerdir?

Bayanlari ozel soru

Karim icin sir agda makinasi alacagim hangi markayi nereden ve kac paraya alirim onerdiklerinizin lutfen adi ve kullanim seklini yaziniz.

Güncellemeler:
2 ci soruya yorum alayim lutfen
sir agda makinasi kullanan yokmu bayanlar lutfen

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyallik derken, çok geniş bir çevreye sahip olmak ise sosyal değilim. Genelde 2-3 samimi arkadaştan oluşan bir çevrem vardır. Hepsine de sonsuz güvenirim. Kendi zevkimize göre de çıkar gezer, eğleniriz. Tiyatroyu da çok severim. Sevdiğim yeni bir oyun geldikçe de giderim. Sinemayı da severim ama düzenli gitmiyorum.

0|0
    0|0
    • gercekten bu cevabi cok begendim cunku artik herkese guvenemiyor ve ben artik akrabalarim dahil kimseye tam manasiyla guvenemiyorum sevemiyorumda gercekten anlamsiz ama gercek duygularim bunlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• 2. soru, öyle iğrenç makinaları aramayı bırakın, lazer epilasyona başlasın, en kolayı.

0|0
    0|0
    • Güncelleme: Yok, çok kötü.

• Soru sormak kötü demedim, ağda ve benzeri kötü dedim.

• nedenmis arkadasim hediye olarak karima agda isitma makinesi alacagim bir fikir alalim dedik memleket meselesi haline getirdin heee

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• "maraton" değil o "monoton", laf sokmak gibi algılamayın da

Son zamanlarda pek gezinti yok, şehirlerarası gidip geliyorum da kültür sanat spor eskisi gibi olmuyor. Bugün beni sinemaya sokacak bir film bulamadım mesela.

Yazın turlar iyi oluyor, onları takip edin

0|0
    0|0
    • harf hatasindan dolayi uzgunum boyle acik konusan insanlara bayilirim ici disi bir olur cok tesekkur ederim hatalarini ogrenmek demek her zaman hata yapan demek olmamali kendini egitmek olmali bir yerde... Bu arada hangi filmler vardi sinamada birde hangi sehirdeki filmlerden bahsediyoruz

• Rica ederim. Şehir Ankara... Bir sinemaya gideyim dedim de hiçbir film ilgi çekici değil. İnternetten film indirip asosyal izleriz artık :)

• evet hem disarda hem evde biraz fazla sosyal sayilabilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...