Yaşadığınız şehiri ne kadar tanıyorsunuz ?

İyi akşamlar arkadaşlarımızın bazıları mesaide bazıları ev yolundalar siz yaşadığınız şehir'i ne kadar gezdiniz bilinmiyor dediğiniz neleri biliyorsunuz ? Mesela İstanbul da yaşıyorum bir çok yerini yaptığım işler sayesinde gezdim görme şansım oldu görmediğim yerler sadece Avrupa yakasında arnavutköy taraflarıdır

Güncellemeler:
Maşallah siteye bak anasını satıyım YALAN RÜZGARI gibi :)

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• Bnde istanbuldayım genelde avrupa yakasını bilirim :) Ama anadolu yakasınıda bilmiyo değilim o tarafta favori yerim Maltepe :) Kurtköy falan pek gzl değil tabi kadıköyü ümraniyeyi üsküdarı atlamamak lazım bn avrupa yakasında oturuyorum ama Maltepe gzldir :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 9

• doğma büyüme ankara'lıyım , karış karış her yerini bilirim . gecen yil eğitim için bursaya geldm ve henüz bu şehri çok tanımıyorum .

0|0
    0|0
  • İSTANBUL = ben :) <3

0|0
    0|1
  • Ankara'yı iyi bilirim, her gün en az 1 kişi bana şuraya nasıl giderim diye sorar, cevaplarım. Bu sabah da birisi sordu, metroda o kadar kişi varken ille bana soruyorlar. İ.Gökçek'e kadrolu rehber diye yazılsam mı asdfgh

0|0
    0|0
  • evden çıkmıyorum acaba yan sokakta ne var garip sesler geliyor

0|0
    0|0
  • İstanbul ve benzeri şehirlerin her yerini bilmek zordur. Çünkü bir kaç şehirlik nüfus ve alana sahiptirler. Onun dışında hemen herkes kendi şehrini de biliyordur herhalde..

0|0
    0|0
  • her bir yerini

0|0
    0|0
  • Danimarkada kaldigim sehrin her kösesini bilirim :)

Kayseriyide cok iyi bilirim :)

0|0
    0|0
  • ARTIK BU İSTANBULU HÇ TANIMIYORUM :-(

0|0
    0|1
  • Kadikoy vapur iskelesine kadar biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...