Canlarim cigerlerim bir bakar misiniz bana öneri verin?

2 gün İstanbul'da olucam. Yurt disindan geliyorum. Istanbulun o manevi ruhuna bayiliyorum! Su kisacik zamanda nerelere gitmeli nereleri görmeli? Yazarlarin bulundugu mekanlar felan var midir acaba? Sultanahmet felan o taraflari biliyorum ama cok turist oluyor genelde ve kendimi tam Türkiyem de hissetmiyorum. Kadiköydeydm mesela orasi farkliydi o ülkemdeyim hissini vermisti. Usküdari merak ediyorm nasildir? Anadolu tarafinda nerelere gitmeli?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• seni gezdirbilirim ben istanbulun gezilecek yerlerin hepsini defalarca gezdim avucumun içi gibi bilirim her yeri :) öyle bir niyetin varsa kabul edersen özele gel :) pişman olmazsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üsküdara gidersen Aziz Mahmud Hüdayi hazretlerine mutlakaa ugra.. eyüp sultana git, fatihteki mehmet emin tokadi hazretlerini ziyaret et

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya icimi okudun resmen seeen bende daha cok dini yönden geziler yaomak istiyodum cok ama cok sagol :)

• 3ay

biliyo musun tamda dun arkdslarla bukustugumuzda 2 kisi Mehmet Emin Tokadi yi konusuyordu. O ana kadar tanimiyordum galiba bir gitmeliyim :) cok sagol caniim baska onerilerin varsa alirim :))

• 3ay

Ayyyy ne mutlu sanaaa:) onun türbesine gitmek cidden nasip isi.. eger nasip olduysa eminim dualarinda kabul olacaktir ve onun duasina nail olacaksindir insaallaahhh :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İnternette var ya tarihi mekanlar diye yaz görürsün

0|0
    0|0
  • var taksim eminönü ara sokaklar tarih kokuyor nişantaşı da olabilir

0|0
    0|0
  • üsküdar felan anadoluda falza yer yok

0|0
    0|0
  • Kadıköyde bir Nazım hikmet e uğra
    eminönünde sarayları gez
    üsküdarda kız kulesine uğrarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cihangir karakoye git mutlaka.. Eski kitapcilar var tarih kokuyor beyoglunun alt sokaklrinda

0|0
    0|0
    • 3ay

ayyy harikaaaa!! nerede tam burasi avrupa tarafinda mi? Sultanahmete yakin midir

• 3ay

Uskudarda birsey yokki.. kiz kulesi disinda

• 3ay

hmm. anladim cok sagoluuun :)

• gel bana börekler açam sana

0|0
    0|0
  • Deniz seviyorsan florya sahilini öneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...