Kitap okumaya başlamak istiyorum çok kararsızım?

Genel kültür bilgimi geliştirmek istiyorum nerden başlamalıyım kararsızım?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bence tarih kitapları gibi genelde sıkan kitaplardan değil de daha sürükleyici olan fantastik, cinayet ya da bilim kurgu romanlarıyla başlamalısınız. okuma alışkanlığı kazandıktan sonra daha ağır ve edebi değeri olan kitaplara geçersiniz. keyifli okumalar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlber Ortaylının tarih kitaplarını okuyarak başlayabilirsiniz kendisine sorulan soruları cevaplarıyla birlikte kitap haline getirmiş...

0|0
    0|0
  • dünya klasikleri Orhan Pamuk vs okuyarak başlamalısın ama skılacağın şeyler okuma uzaklaştırır

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok kararsızım seçim yapmakta da çok zorlanıyorum mesela bir kitabını önerirmisiniz

• Bende basliyicam tarih, felsefe, bilim turunde okuyicam ama karar veremedim..

0|0
    0|0
    • 3ay

Felsefe bilim olabilir güzel fikir aslında tarihte çok önemli ama geçmişimiz çook uzun yıllara dayandığı için onu daha sonra denemek isterim şahsen

Erkekler Ne Diyor 4

• Kütüphaneden başlamalısın. Rastgele bir kitap seç bir iki sayfa oku. İllaki seni içine çekecek bir kitap bulursun

0|0
    0|0
    • 3ay

Hmm ya öyle denedim 4 5 sayfa çekti sonra koptu bağlantı :) öğretici bişeylerle başlamak isterim öneriniz var mı

• 3ay

Öğretici kitaplar daha sıkıcı olur😊 turgut özakman veya yavuz bahadıroğlu veya sabahattin ali, bunların kitapları sade ve sürükleyicidir

• Sever tanilli - yüzyılların gerçeği ve mirası üç ciltten oluşuyor ama dünya medeniyetler tarihinin hepsini anlatıyor günümüze kadar şiddetle tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
  • genel kültür kazanmak için okuyanlar çabuk pes ediyor.
    okuma alışkanlığı kazanmak yeterli.. zamanla arttığını hıssediyor insan

0|0
    0|0
  • Her Şey Seninle Başlar-Mümin Sekman veya Avucunuzdaki Kelebek-Ahmet Şerif İZGÖREN

0|0
    0|0
Yükleniyor...